Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kicsi, vékony lány mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsi, vékony lány mit vált ki a férfiakból?

Figyelt kérdés

Nem anorexiás, de pici (160cm) szép az arca, de kislányos, valójában már 20 éves? Tudtok egyáltalán rá úgy tekinteni, mintha nő lenne, nem kislány?

(Nem rólam van szó)



2014. dec. 26. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A nőiesség belülről jön, ha akként viselkedik, akkor abszolút.
2014. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze hogy igen! :) azokat imádom :)
2014. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
ne szégyeld magad én odáig meg vissza lenék érted
2014. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én megmondom őszintén, túl fiatalnak gondolnám magamhoz csak így ránézésre ezek alapján a korát nem ismerve
2014. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 évesnek szokták nézni
2014. dec. 26. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Imádom az ilyen vékonyabb testű, kislányos arcú, tinisebb lányokat. Sokkal jobban vonzanak, mint az idősebbnek kinéző lányok. Mindig van egy olyan érzésem velük kapcsolatban, hogy árad belőlük a jóság, meg hogy őket még nem fertőzte meg a társadalom és a média. Egyébként azt hozzá kell tennem, hogy én sem nézek ki annyinak, amennyi vagyok. Egy évvel idősebb vagyok, de mindenki mondja, hogy sokkal fiatalabbnak gondolt elsőre. Lehet ez is közrejátszik abban, hogy inkább a tinisebb lányokért vagyok oda nagyon. Még a személyit is el szokták tőlem kérni a boltban, amikor nagy ritkán alkoholt vásárolok.

Belőlem mindenképpen vonzalmat vált ki. Nagyobb vonzalmat, mint a nőiesebbnek kinéző lányok. Sokszor még érettebben, nőiesebben is képesek gondolkodni, mint a felnőttesebben kinéző társaik, mivel nincsenek az égig magasztalva, és nem duzzadt az egójuk.

2014. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!