Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes több időt és energiát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes több időt és energiát fektetni ebbe?

Figyelt kérdés

A fiúval egy cégnél dolgozunk csak más osztályon és más munkarendben is. Kb 1 nap egyszer találkozunk, akkor is max köszön. Ritkán van alkalom arra, hogy rendesen tudjak vele beszélgetni.

Már 1 éve próbálok vele baráti viszonyt kialakítani, ami úgy néz ki sikerült is, mert ha gondban vagyok akkor tudok hozzáfordulni segítségért, de érdeklődött is afelől, hogy hogy telt a nyaram.

Többen mondták, hogy hagyjam. Ha már eddig nem esett le neki akkor már nem is fog és csak hülyét csinálok magamból stb. Ilyen esetekben nem erősségem a feladás.


Viszont az utóbbi pár hónapban szokta mondogatni, ha épp szerinte csinosan öltöztem fel. Karácsonyi bulin is táncoltam vele(igaz én kértem fel, mert nem akartam úgy haza menni, hogy vele nem táncoltam). Amikor táncoltunk olyan volt mint a romantikus filmekben.


2014. dec. 27. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor te szerelmes vagy belé, gyerünk hajrá mond meg neki, főleg ha nincs senkije.
2014. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!