Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden ember kepes arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ember kepes arra, hogy szerelembe essen? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
aki sokat csalódik,az lehet már nem tud.
2014. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Es te Lisa120,hogy allsz? :) szerelmes vagy/voltal? :)))
2014. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
voltam
2014. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es ha mondjuk volt 1 szerelmi csalodasa, utana nem bizott a nokben, csak par ejszakas kalanjai voltak, majd utana megismerhet valakit, hogy szerelembe essen?
2014. dec. 28. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Magam fogom megtudni hogy nem mindenki tud. Nekem nem nagyon megy, ehhez kell valami olyan szintű nemtörődömség ami nekem nincs. Meg persze jól is kell kinézni hozzá hogy egyáltalán esélyes lehyen hogy viszontszeressenek
2014. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki örök casanova, az sosem lesz szerelmes vagy nagyon csekély az esélye. Hajtja a vére. Aki sokat csalódott, szintén nehezen lesz az, ha lesz.
2014. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha van kiért akkor szerintem igen.
2014. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!