Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mennyire lehet ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaki133GT kérdése:

Nem tudom mennyire lehet ciki de van egy barátnőm és egy ideje már együtt vagyunk és nem tudom hogy mondjam el neki hogy lábfétisem van. Valaki valami ötlet hogy hogy adjam tudtára?

Figyelt kérdés
Mellesleg 15 évesek vagyunk.

2014. dec. 30. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
pontosan mit akarsz a lábától?
2014. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nos egyenlőre még csak valahogy a tudtára akarom adni úgy hogy ne legyen túl ciki
2015. jan. 1. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mit gondol a különböző "perverziókról" és ha a lábbal kapcsolatos játékokra pozitívan vagy legalábbis semlegesen reagál, akkor nyugodtan elmondhatod neki, hogy téged eléggé vonz a dolog és kipróbálhatnátok.
2015. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát... megpróbálom
2015. jan. 2. 01:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami fejlemény? :)
2015. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még nem mondtam neki de tervezem
2015. jan. 4. 01:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Hüülyeség azt a választ miszerint kérdezd meg hogy perverzió így megy úgy... Szóval felejtsd el, nehogy így mond neki, más se hiányozna. Egyszerűen mond neki hogy nagyon bejön a lába... szép meg stb, folytasd azzal hogy egyenesen izgat, mond el hogy neked ilyen tulajdonságod van, fejtsd ki neki kicsit :D Masszírozd meg a talpait, biztos tetszeni fog neki, esetleg puszilgasd, dicsérd, tetszeni fog neki :)
2015. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy ment?
2015. febr. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!