Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lekaptam a lakótársam, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekaptam a lakótársam, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Egy 27 éves férfiról van szó, én 23 vagyok. Úgy egy éve vagyok az albérlője és a lakótársa. Hát most mit tagadjam, rendesen beleszerelmesedtem :D Röviden a történet annyi, hogy amíg ő tegnap este haverokkal elment, én egy üveg vodka társaságában olvastam. Azt nem tudom, hogy mikor aludtam el, csak azt, hogy arra keltem fel, hogy rázza a vállam, én meg ahogy kinyitottam a szemem, megcsókoltam. Úgy öt percig csókolóztunk, aztán mindenki ment aludni. Ma reggel elutazott a testvéréhez, csak egy hét múlva jön vissza. Nem tudom mit csináljak :/ Felhívni nem merem, attól meg megőrülök, hogy itt várok és nem tudom mit gondol. Biztos furán hangzik de nekem még nem volt senkim, mindig a tanulásra koncentráltam, nem is hiányzott, hogy legyen barátom.
2015. jan. 2. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ugye lány vagy? Ha igen akkor nincs gáz.
2015. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vodkázgatunk, vodkázgatunk?
2015. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Költözz hozzám :)
2015. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lesz gond:D
2015. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aranyszabály a hódításban: ameddig egyszer már eljutottál, akkor annál visszább már ne lépj. Ha egyszer megcsókoltad, legközelebb is csókold meg. És így tovább.
2015. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mi lesz meg mi legyen, de feltétlenül számolj majd be, mert baromira érdekel :D
2015. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell felhívnod. már megtetted az első lépést, most ő jön.
2015. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na, ma délután felhívott! Az esettel kapcsolatban annyit mondott, hogy finom volt a vodka :D
2015. jan. 3. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Meztelenül várd haza.
2015. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebbol meg szerelem lesz 😃
2015. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!