Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérek közt tényleg elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérek közt tényleg elő szoktak fordulni "dolgok"? Ha mondjuk egy szobába kényszerült egy fiú és lány?

Figyelt kérdés
Nem szexre gondolok, hanem mondjuk petting és hasonlók. Vagy ez egyáltalán nem normális?
2008. aug. 19. 12:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És nem vitát szeretnék hanem normális válaszokat...
2008. aug. 19. 12:41
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
szerintem nem...legalabbis en nem nagyon hallottam ilyenekrol. szerintem az mar beteges...
2008. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
mi 4en vagyunk testvérek, de ilyesmi még közelről sem volt. persze kiskorunkban könnyebb volt a fürdetés alkalmával meglesni, hogy a másiknak mije van, nem kellett ovis csoporttársakat a bokorba csábitani, de ez a legtöbb, ami történt.
2008. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem!
2008. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Normális testvérek között nincs ilyesmi.Még nem is hallottam ilyenről,ezt nagyon nem nevezném normális dolognak.
2008. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sem fordul ilyen elő normál esetben. Ugyanis testvérek szerintem nem tudnak egymásra úgy nézni, hiszen gyerek koruk óta ismerik egymást. Viszont ha két testvér külön nő fel már kicsi koruk óta, és nem voltak bizalmas, napi kapcsolatban, és felnőtt vagy főleg serdülő korban ismerik meg egymást igazán, akkor el tudom képzelni, hogy ilyesmi előfordulhat, vonzalom támad közöttük. Csak számomra ez akkor sem egy normális dolog, még ha ők nem is tehetnek arról, hogy nem tudják egymásban a testvért látni.
2008. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Olvastam pár hete egy ilyen történetete.

A Timesban volt, hogy egy testvérpár 17 éves koruk óta együtt voltak. Ezt a lány vallotta be a bátyjának az esküvője után.

2008. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Megtaláltam neked a cikket ha érdekel:

[link]

2008. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert nem hallottatok még ilyenről,nem biztos,hogy nincs is! Elvégre az ilyennel nem hiszem,hogy dicsekednének az érintettek... Persze szerintem sem normális,de nem látunk bele az emberek fejébe,és életébe,hogy mi zajlik otthon a 4 fal között. Ott van példáknak az elmult hónapok borzalmai. pl.:az osztrák eset. Ha az megtörtént egy ilyen miért ne történhetene!?
2008. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
A közvetlen édestestvérek nem izgulnak fel egymásra, teljesen hidegen hagyják egymást. Ellenben a mostohatesók közt már lehetnek ilyen dolgok, unokatesók közt meg aztán végképp.
2008. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!