Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Január 6. -án beregisztrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Január 6. -án beregisztráltam magam egy társkereső irodába. Azóta még nem értesítettek. Az azóta eltelt idő túl kevés-e ahhoz, hogy hozzám hasonló partnert találjanak, vagy pedig behúzás a szolgáltatás?

Figyelt kérdés
(25 éves, csendes szerény típus vagyok, és ilyen társat keresek. Mielőtt beregisztráltam, felhívtam ezt az irodát, és megkérdeztem, hogy van-e lehetőség, 25 év körüli, csendes visszahúzódó lányokkal ismerkedni? Azt mondták, hogy kerülnek 25 évesek abba az irodába, és ha beregisztrál az elvárásomnak megfelelő lány, akkor értesíteni fognak)
2015. jan. 21. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
sablonos lehúzós szöveg
2015. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
társkereső IRODA????? ez egy nagy lehúzás
2015. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, őket teljesen hidegen hagyja hogy találsz-e párt magadnak, vagy sem.
2015. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudod valamiből fenn kell tartaniuk magukat, erre jók a pali madarak. Ennyire elkeseredett lennél?..

Kérdezd meg magadtól tényleg erre van szükséged? Bár igaz tettél az ügy érdekében, de nem jó helyen.

2015. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bulizós típus, és én úgy érzem, egy csendes, visszahúzódó lánnyal tudnék boldog lenni. Mi mást tehetnék?
2015. jan. 21. 20:46
 6/7 TTP80 ***** válasza:

Szevasz kérdező, egyszer én is bedőltem ilyen lehúzós társkereső irodának. Elmentem személyesen az irodába, a fickó kinyomtatott nekem a társkereső oldalról pár, a bemutatkozás alapján hozzám illő csajnak az adatlapját. Hát ennyi erővel ezt én is meg tudtam volna tenni. Persze én hülye kifizettem neki az alap szolgáltatásdíját, naivan remélve, hogy majd fog értesíteni. A fenéket értesített, én marha elcsesztem csomó pénzt a hülyeségem miatt.


Azért nehéz csendes, visszahúzódó csajokat találni, mert ahogy te, ők sem igazán mozdulnak ki otthonról, elvannak a saját maguk kis világában. Hasonló csajt keresek, egy ideje már feladtam, rájöttem valamire: szokták javasolni a kulturált ismerkedési lehetőségeket, pl. tánc tanfolyam, könyvtár, koncertek, stb. Hiába hangzik jól az ötlet, ha nincsen kellő önbizalmad, tele vagy gátlásokkal, ezeken a helyeken sem fog összejönni az ismerkedés. A könyvtárba legtöbben célirányosan mennek, vagy több száz alkalom kell ahhoz, hogy olyan helyzet alakuljon ki, amikor leszólíthatsz egy csajt. Egyetemi könyvtárban több eséllyel lehet úgymond vadászni. Nekem volt szerencsém randizni a főiskola könyvtárában, még az egyik szaktársam portréját is lerajzolhattam. Jártam salsa órákra, na itt most az a helyzet, hogy ha jól akarod csinálni a táncot, minden energiáddal a tanárra kell figyelned, mert elcseszed a lépést és a táncpartnered ezt egy idő után meg fogja elégelni. Vannak salsán igazán kedves, aranyos csajok, de hogy bevágódjál náluk, az összes lépést jól ismerd, tudjál vezetni, és légy határozott. Merj a szemükbe nézni. Elég izzasztó meló, mi?


Végezetül: hagy a fenébe az irányított ismerkedést, feltételezem te sem vagy alfa hím típus, ahogy én sem. Azt javaslom, hogy olyan körben mozogjál, amiben otthon érzed magad, ahol nem vagy feszélyezve, ahol tudsz érvényesülni. Üdv.

2015. jan. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy átlagosan 3-4 hónapnak kell eltelnie, mire eredményt várhat az ember, de volt, akinek azért nem sikerült párt találnia, mert 1 hét után várt eredményt.
2015. jan. 27. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!