Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 14 éves (lassan 15) lánynak, normális, hogy még csak egy "fiúja" volt?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy kapcsolat volt, mit ne mondjak, még csók se volt:D...aki 1-2 meg nyomul az pedig nekem nem tetszik, de higgyétek el azok már tényleg botrányosak...senki sincs aki tetszene:c vagy akinek én...és nem vagyok válogatós. Csak egy átlagos kinézetű fiút szeretnék, aki szeret és megbecsül. Miért ilyen nehéz ilyet találni?
2015. jan. 24. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
na most aztan kapni fogod a privat uziket:"DDD 15/f voltam:'ss xddddd
2015. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, nincs koronként előírva hogy memnyi a minimum pasi szám amit el kellene érni. Szóval ilyen butaság miatt ne aggodj. Azoknal szokott ez jellemzően gondot okozni, akik olyan társaságban vannak ahol a lanyok hetente más fiúval ''kavarnak'' -.- de ettől hogybte próbálsz egy értelmeset keresni a sok kis csíra tinifiukak mellett ne érezd magad rosszul. És arra pedig hogy miert nem talalsz ilyen fiút arra pedig az a valasz hogy az ilyen emberkék, mar felnőtt érett férfiak (persze vannak kivételek mint mindig de az nagyon ritka)
2015. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1es nem ismerkedés céljából írtam ki:DD
2015. jan. 24. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyu..ez egyaltalan nem ciki :)

Van aki 14 evesen mar fuvel-faval osszefekszik (ne tedd) szoval nem maradtal el semmivel ;)


Amugy en egy ilyen fiu vagyok, ha erdekellek irj batran :)

2015. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jézusom, miért ne lenne normális? 14 éves vagy, hová sietsz?:) Én idén leszek 16 és sose jártam senkivel, eddig remekül megvoltam fiúk nélkül, és nem is tartom normális dolognak, hogy a mai világban a legtöbben már 12-13 évesen 2 baráton/barátnőn túl vannak.
2015. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!