Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrös a hasam, de nem borotvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös a hasam, de nem borotválom, mert csak jobban látszik tőle gyantát meg nem vesz anyám lóvét meg nem ad rá. A barátomat mennyire zavarná ha megtudná?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Attól füg hogy mennyire szeret, mennyire jön be neki ez a dolog (illetve mennyire nem), és hogy mennyire vagy szőrös. Ha nem kapsz pénzt gyantára, tegyél félre 1-1 százast másból ha tudsz. Hamar összejön. Engem zavar magamon az pár szál szőr, én borotvával húzom le 1-2 naponta, és nem látszik jobban. Megoldás lehet még a szőkítő.
2008. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret nem fogja zavarni másrészt meg ha napozol vagy szoliba jársz v bármi barnítómódszer akkor a szóőr is kevésbé látszik..
2008. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
96%
az én barátnöm is kicsit szörös mindenhol (de a lábaközött nem:)). engem egy kicsit zavart, majd aztán belenyugodtam, és szerintem ez kicsit perverz, de élvezem, ha egy lány szőrös kicsit:)
2008. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
előző válaszadó,nem veszel feleségül?:)
2008. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasit eléggé zavarja ha egy lány szőrös. Szerintem fogj egy csipeszt és szedd ki ha jobbat nem tudsz.
2008. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

hát nem jó jetiset jáccani 1 lánnyal. szerintem valahogy szedd le... szerintem

bikinis törpe

2008. aug. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
nekem is szőrös. én szőkítőt használok. egyáltalán nem látszik tőle. a szőkítő rűadásul 200 ft!! venni kell egy 12%-os oxi krémet, meg szőkítőport. (mind a kettő kallos műrkájú) össze kell keverni, rűkenni vastagona hasadra. rajtahagyod 15 percig. és olyna, mitnha nem is lenne ott. sztme ne gyantázd, főleg ne borotváld!!
2008. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszy jó ötlet. De hol kapok ilyeneket? mert kerestem de nem találtam.
2008. aug. 24. 16:17
 9/10 anonim válasza:
fodrászkellék szaküzletben
2008. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszyy! :-)
2008. aug. 28. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!