Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok olyat, hogy hármasban csinálom két francia férfival? 18L

Figyelt kérdés
Körülbelül háromszor álmodtam ilyesmit. A Sziget fesztiválon tavaly smároltam két franciával, de nem volt több, meg az már elég régen is volt. Lehet, hogy amiatt? Ha igen, miért pont most jött ki? Nem fura ez?
2015. febr. 4. 21:40
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:
9%
mert rég volt egy jó orgazmusod
2015. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az álmod még az idei Szigeten összejöhet!
2015. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nekem ők kellenek konkrétan. Lehet esélye, hogy pont őket megtalálom? Bár akkor sem hiszem, hogy belemennék ilyesmibe, max pettingbe, meg a szüzességem is megvan még. Bár azt nem tudom, hogy tartott ki idáig.
2015. febr. 4. 21:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk ezt honnan kéne tudnunk? Mi nem álomfejtők vagyunk, hanem szexuálpszichológusok (na jó nem, csak szimplán trollok). Javasolnám, hogy keresd fel az ezotéria kategóriát! :D
2015. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szimplán csak mert izgat a szitu és álmainkban szabadabban szárnyalnak gondolataink, a belénk nevelt korlátok nélkül.
2015. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Franchiák kurvhája vagy.
2015. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezotériába akartam, de ott hülyék vannak. :D
2015. febr. 4. 21:47
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Mert hazaáruló vagy !! Nemhogy magyar pasikkal álmodnál!!
2015. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszerre, egy időben a kettővel, vagy más időben és csak smárolás ??
2015. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: egy időben. Csak smárolás, mert szűz vagyok, és nem akartam egy fesztiválon elveszíteni.
2015. febr. 4. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!