Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszenek a fiúknak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek a fiúknak az olyan lányok, akiknek nincsenek nagy mellei, hanem kicsi de formás szép mellük van?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 17:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tetszhetnek olyanok is. De nem a mellméret alapján döntünk, hanem az összbenyomás számít. Csak a mellei miatt még nem fog tetszeni vagy nem tetszeni valaki.
2008. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és örülök neki, hogy vannak így gondolkodó fiúk - férfiak. (Örülhet az a lány, akinek iyen barátja van!) Egyébént mi nők sem nézzük, vagyis nem az a mérvadó, hogy melyik férfi milyen pénisszel rendelkezik.
2008. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze...nem kell olyan nagynak lennie és különben is nem csak a melle számít egy csajnak...a normál méret a legjobb én azt mondom fiúként
2008. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
75%
Sokan (köztük én is) inkább az apróbb melleket preferáljuk... a kisebb mellek között jóval könnyebb szépeket találni, a nagyobb mellű lányoké sokszor lóg, nem szép formájú, és azok a féltenyérnyi mellbimbók... hát, egészségére annak, aki erre vágyik ;)
2008. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. kizárólag a kis mellű csajok tetszenek.Sokkal szebb egy kicsi formás,mint egy nagy lógós.Ne akarj nagy cicit,ha 50 évesen is szépet akarsz.Ja,és lehet hogy pont én talállak meg.
2008. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?
2008. aug. 22. 18:57
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég nagy mellem van, a gyerekemnek (21 éves) kicsi és mindig irigykedve mondja, hogy ilyet szeretne. Osztom az előttem szóló véleményét (mert én is mindig azt mondom neki), hogy legalább idősebb korában nem lesz lógós. Na persze spanyol szexet nem igazán lehet a kis mellel, de inkább lemondanék erről az élvezetről, csak kisebb lenne.
2008. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%

igen. én a műcicitől kapok agyhalált. inkább szép formás kis mellet, mint nagy műcicit. de szerintem ez is egyéni ízlés.

hát szerintem a nagymellméret inkább kiállításra való, azért az igaz hogy mindeki megnézni,még az is aki nem akarja.


az biztos hogy nem a melled mérete lesz az oka hogy nincs kapcsolatod.

2008. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Persze, hogy tetszenek. Szerintem gusztustalanok azok a mellek, amik között simán meg lehet halni, ezeket a különböző szexújságokban mutogassák, de ne az ágyban. Az utcán persze mindenki megnézi, ha a fele kilóg egy szilikoncsodának, de az ágyban nem viselném el.


Nem a tőgyökre bukunk, akkor a tehenekkel élnénk együtt és nem egy nővel, szóval no para, a kismellű / átlagos mellű lányokat sokkal jobban szeretjük.

2008. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyénfüggő,hogy kinek mi tetszik,van akinek a kék szem,van akinek a barna,van akinek a kiss mell,van akinek a nagy.

Nekem spec. a kis mellű nők jönnek be,de ha találkoznék egy olyan lánnyal akinek nagy melle van,és aranyos,kedves,stb,nem küldeném el,mert csak nem ideális a melle,ugyanez működik fordítva is.

2008. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!