Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet felkelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felkelteni egy olyan pasi figyelmet, akit imadnak a nok, es mas pasik szerint is o a csajok kedvence?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nehezen
2015. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél tucat nő, legyél más, mint a többiek, tűnj ki valamivel, ami neki imponál.
2015. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Házasságom előtt én is ilyen voltam. Ha egy csaj nagyon feltűnő volt vagy nagyon "kellette" magát akkor azt tuti, hogy befűztem egy estére. Viszont a barátnőim olyanok voltak akik valamivel "elhúzták a mézesmadzagot" (egy-egy finom érintés a kezemen vagy az arcomon, őszinte mosoly, érdeklődés, stb) aztán nem mondom, hogy le se sz@rtak, de kicsit hanyagoltak, amíg hiányozni nem kezdtek. Belőlük barátnők lettek. Remélem segített valamit a sztorim.
2015. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. véleményét osztom. Én a párommal voltam ilyen helyzetben. Állítása szerint az fogta meg, hogy a vitákban aktív voltam, határozott álláspontot képviseltem, és érvelni is tudtam mellette. Ezen kívül odafigyelőnek és gondoskodónak talált. Ezek mellett azt mondta, hogy egyértelműen látszott rajtam, hogy ha akar, bármikor ágyba tud vinni. És meg is tette :)


Persze van kockázata a különcködésnek, ha tudatosan akarod meghódítani, mert nem tudhatod, hogy mi az, amire felfigyel majd. Valószínűleg még ő se tudja. Egészen furcsa dolgokat tudnak vonzónak találni a pasik :D

2015. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy dologra azért mindig figyelj, ne legyél más, mint aki vagy. Mindenki egyedi, csak nem mindenki meri felvállalni, mert tucatnak lenni, belesimulni a tömegbe, láthatatlannak lenni "könnyebb".

Sok hasonló ember van a világon, mégis a sok hasonló közül neked is egy valaki más lesz, akiben lesz valami, ami senki másban nincs meg. Lehet, hogy a pasik nem mondják ki így, de nekik is az a nő lesz a kiválasztott, aki talán hasonló sok tekintetben másokhoz, de valamiben mégis más, ami miatt többre értékelik. Na, ehhez kell ismerned magad, és megismerned őt, ez egy kis "munkával" jár, mert nem repül a szádba a sült galamb, ha csak kényelmesen ülsz.

2015. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!