Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác (ev folyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác (ev folyam tarsam), akivel mar 2014 nyar ota elkezdtem beszelgetni. Azon a nyaron szerintem belem szeretett. Nagyon nyomulos volt. Mindig ott akart lenni ahol en. De akkor en meg nem szerettem Tobbi lent!?

Figyelt kérdés

Na szoval,a srac egyáltalán nem tetszett akkor.Csak baratkent tekintettem ra.

Kesobb osszel ev elehen egy honapig hozzam se szolt.Majd megint elkezdtunk beszelgetni.Egyre tobbszor kisert el,egyre tobb elmenyt szereztem..Koszoneskor mindig megolelt..volt hogy csak ugy random felkapott az olebe.Es hat nem kellett sok ido,en is bele szerettem.De csak annyi volt a gond,hogy valamikor szuneteket tartott..Volt hogy 2-3napig nem szolt hozzam,vagy csak ritkan..es nem igazan ertettem.Aztan ujra es ujra beszeltunk megminden.

Amikor megolelt valahogy ereztem hogy szeret.Mindig a derekamnal fogva olelt..es na.Ezt meg lehet erezni..

Szoval kesobb kezdett tolem eltavolodni

Mar lassan egy honapja hogy hozzam se szol,csak mas lanyokkal van,egesz jol el van veluk

De mikor meg lat eroteljesen figyelj,de nem szol hozzam

Nagyon rosszul esik.Nem tudom,hogy miert csinalja ezt,tippem sincs!

De en nagyon szeretem! Mit tegyek? Es ez mit jelenthet?



#Vajonmiterezhet
2015. febr. 19. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Fúú, a 2014 nagyon sok idő, meg is értem hogy évszámot írtál és nem azt írtad hogy egy éve :)
2015. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A túrót szereted te. Csak bántja a hiúságodat, hogy már nem koslat utánad.
2015. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy már egy másik lány tetszik neki, és ezért nem keresi a te társaságodat. Ha a következő szintre szeretnél vele lépni, akkor újból fel kéne venned vele kapcsolatot.

Írtad, hogy nem szól hozzád. Viszont te továbbra is szeretnél vele beszélgetni. Akkor meg miért nem szólítod meg te? Ne várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön! ;)

2015. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A hulyesegek nem erdekelnek:D normalis valaszt kerek

Köszönöm:)

2015. febr. 19. 21:38
 5/5 anonim válasza:
Pont Ugyanebben a helyzetben vagyok én is...írsz privit? :)
2015. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!