Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért táncolt velem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kelley kérdése:

Miért táncolt velem, ha barátnője van?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam egy buliban, ahol ott volt az a fiú, aki tetszik. Mivel bennem már elegendő alkohol volt, ahhoz hogy bátornak érezzem magam, felkértem táncolni. Táncközben egymáshoz hajolva beszélgettünk. Elmondtam neki, hogy tettszik.

Erre ő: Az a BAJ, hogy barátnőm van!

Összetörtem!

Miért fogadta el a felkérésem? :(



2015. febr. 21. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Táncolni miért ne táncolhatna? :)

Korrekt volt nagyon. Nincsen itt hiba semmi. Legalábbis a részéről semmiképp.

Te meg megtudtad, hogy barátnője van, szóval nincsen nála esélyed. Ez rossz érzés, de neki ezzel nincsen dolga.

2015. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne fogadhatta volna el? Ez csak egy tánc volt... Az, hogy te ebbe többet láttál, a te bajod, már ne is haragudj...
2015. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozhat attól függetlenül nyugodtan.
2015. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert csak egy tancrol volt szo kezdetben.
2015. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
unta a baratnojet :)
2015. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mivel a nők manapság egyenrangúak a férfiakkal, így örülök, hogy látom, amikor egy nő is átérzi a férfi sorsot... :-)


Itt már a nő kérte fel a srácot... :-)


...és mivel nem jött össze az, amit gondolt, fel van háborodva... :-)


Így legalább egy nő már át tudja érezni azt, hogy miért olyanok a férfiak, amilyenek... :-)

2015. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mert homokos 53/F
2015. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Stainless ***** válasza:
Többet láttál bele, ez csak egy tánc volt. De am még fiúnak is szar ha egyből kijátssza a lapjait és megmondja h tetszik :D Lehet az is hogy nem jöttél be neki és kamuzott.
2015. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2015. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


A helyzet, azért bonyolultabb. Én és ő régről ismerjük egymást. Régebben tetszettem a fiúnak, viszont engem nem érdekel...

Nos, eléggé viszanyalt a fagyi, amint látszik! :3

Holnap ráadásul többször is látjuk egymást az iskolában. Remek élmény lesz!


ma 08:31

Ez lesz a kedvenc számom xD

2015. febr. 22. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!