Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is ismertek kényszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ismertek kényszeres hazudozókat? Akik olyan lehetetlen sztorikat mondanak, hogy a falra mászol, de nem szólsz neki, hogy fejezze be, mert megharagszik.

Figyelt kérdés

Én nagyon sok ilyet ismerek.

Pl. Lány osztálytársam újságolja a többinek,hogy nem volt nála óvszer így zoknit húztak a barátja pömpölőjére.

Máskor volt nála egy lány (aki csak úgy bement) és ő a ruháit lehúzta a wc-n.


Ezeket nem nekem mondja,hanem a lányoknak,akik ezt szájtátva hallgatják,holott egyértelmű,hogy kamu. Minden nap előáll 3 ilyen sztorival.

Miért csinálják ezt?


2015. febr. 22. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Igen, az általam ismert nők többsége, amikor azt merik állítani, hogy intelligensek és egyediek.
2015. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Mert szeretnék felhívni magukra a figyelmet, és másképp ezt maguk szerint képtelenek lennének elérni.
2015. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyanok vannak, hogy: A haverom mondta meg a haverommal történt...
2015. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet.. Nagyon idegesítő néha..
2015. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársam tipikusan ilyen, nem veszi észre magát, pedig mindenki utálja.
2015. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mert szeretnek a középpontban lenni.

Az én osztályomban is volt egy ilyen, szerencsére most egyet sem ismerek közvetlen környezetemben.

2015. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És mellesleg nem egy szépség. Szóval rohadtul nem érdekel,hogy 4 pasi is vadmacskának hívta. :DDDDD
2015. febr. 22. 18:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Több ilyet is ismerek, de sokszor már inkább bedugom a fülesem és zenét hallgatok, mert már nem tudom őket elviselni...szörnyű.
2015. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok az...hirtelen csak lebontják a síneket, vagy csak merő egyszerűséggel, megszüntetik a MÁV-ot, vagy nem jár a metro stb...és sosem hiszik el nekem. -.- (( vagyis az akinek el kellett volna hinnie, nem hitte, pedig minden igaz volt...pár dolog nem...de azok az én hülyeségeim voltak.... -.-

de az egyik haverom az volt...bár nem tudom miért hazudott folyamatosan...lehet valami betegség...

2015. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bátyám ilyen, én valamilyen személyiségzavarnak tudom be, mert normális ember nem talál ki ennyire irreális sztorikat meg hazugságokat.
2015. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!