Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi akar lenni? Akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi akar lenni? Akarhat valamit?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen még pár héttel ezelőtt láttam egy tök jó csajt, aztán szemezgettünk, de nem mentem oda hozzá mert...

A lényeg h következő héten meg most is néztem folyamatosan de rám néz aztán már kapja is el a tekintetét.

Jah meg az h van palija:D

Szal most akarna valamit vagy csak azért néz h én nézem e, meg vajon betette e nála a kaput az, h amikor legelőször szemezgettünk én ugye nem mentem oda hozzá, mert már egy másik csajnak nyomtam a sódert és nagyon úgy nézett ki h adni fogja a dolog szal nem kockáztattam.

Szal a lényeg h másik csajjal voltam.


2010. febr. 13. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

uuuuhhh te aztán pasi vagy a javábol

na de mind1 a kérdésedre válaszolva nem sok esélyed van

1 van pasij 2 másnővel látott nem tudja vagy gondolja hogy bejőn neked enyi 16/L

2010. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de akkor minek néz rám????
2010. febr. 13. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!