Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg jól nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg jól nézek ki vagy csak véletlen az egész?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy jó srác vagyok meg jóképű, csak én nem hiszem. Múltkor már annyira mondták nekem, hogy tegyek ki egy profilképet. És elég sokan kedvelték (főként lányok) és szintén csak csajok mondták nekem, hogy jól nézek ki azon a képen.

Meg egy ideje egyre jobban megnéznek a lányok a városban és néha a suliban.



2015. febr. 27. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

csak véletlen.


ennyire hülye nem lehetsz

2015. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt kép nélkül nehéz megmondani, de a lányok valószínűleg nem ok nélkül/véletlenül likeolták. :D
2015. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
teljesen sötét vagy
2015. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
muti :) 21/l
2015. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
77%
Nem, ez is a cionista-szabadkőműves-illuminátus-fasiszta-bankár összeesküvés része, hogy ezt mondják.
2015. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kilógott a taknyod.
2015. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha sikeres vagy a csajozásban, akkor jól nézel ki. Ha nem, akkor nem.
2015. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vica1998 ***** válasza:
Valószínű, hogy akik mondták azok úgy is gondolták. Azt viszont már nem tudom megmondani, hogy tényleg jóképű vagy, vagy sem.
2015. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet
2015. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!