Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem nagyon megutálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem nagyon megutálni a lányokat. Ez visszaforditható még?

Figyelt kérdés

Nem akarom ezt,nem az ő hibájuk.

Egy átlagos,kisfiús külsejű,csendes gyerek vagyok,nem erdeklek kutyat se. Edzek,tancolok stb de nem tudom "eladni magam",unalmas vagyok.


Önkéntelenül is gyűlik bennem az utálat a lanyok iránt amikor latom hogy a helyes fiúknak kb a porban csúsznak,en viszont mintha egy szellem lennek. Konkretan atneznek rajtam,ignoralnak. Ugye ördögi kör mert ettől meg csendesebb es ferfiatlanabb leszek.

Megoldas hogy ne utaljam oket?

19/F

(Homokos nem leszek,nem is tudnek)


2015. márc. 3. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
ignoráld te is őket , elvileg attól nedvesednek igazán. Bár ezt az elméletet nekem se sikerült még átültetnem gyakorlatba :/
2015. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aladar12 ***** válasza:
állítsd meg az ördögi kört?
2015. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Értelek öregem,teljesen...nem szabad feladni,elhiheted!!Rengeteg lány van,aki neked is bejön,s te is neki...aki keres talál!pár pipi miatt ne akadj ki,nem éri meg!:)Fel a fejjel!
2015. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Akkor nem maradt más hátra... kecskével?
2015. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy kisfiús a külsőd, belülről lehetnél már érettebb, felnőttebb 19 éves létedre. Nem kell általánosítani, és a fél emberiséget utálni csak azért, mert te nem bírsz magaddal kibékülni.
2015. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress egy MILF-et!
2015. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el! Segít!


[link]

2015. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem!!

--> TRY GAY!! muhahahha

2015. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Ez van, szokj hozzá, ha nem egy büdös paraszt vagy, aki úgy viselkedik, mintha most jött volna a kukoricatáblából, akkor nem viszed semmire náluk, legfeljebb megkapod tőlük, hogy "cuki vagy meg minden, de legyünk csak barátok", a friendzone meg elég hamar képes felőrölni a férfiasságodat. Két dolgot tehetsz csak igazán. Az egyik, hogy megvárod, amíg felnőnek szellemileg (ez nem egyenlő azzal, hogy életkorilag felnőttek) és majd akkor próbálkozol náluk, vagy egész egyszerűen idősebbekkel kezdesz el ismerkedni, akik már nem spriccelik tele a bugyijukat egy kockás has, vagy felnyírt haj láttán.

Persze az összes úgy reklámozza magát, hogy "húúú én milyen értett és komoly vagyok" de szinte az összes végtelenül gyerekes és a párválasztásnál is magukhoz hasonló értelmi szinten álló egyéneket keresnek.

2015. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valójában saját magadat utálod, nem őket.
2015. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!