Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozott valamit a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott valamit a szerelmi életetek, miután elköltöztetek otthonról?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy változott-e valamelyest az életetek, mikor pl egyetem miatt másik városba kellett albérletbe költöznötök? Anya nem igazán engedi, hogy randizzak, holott nagyon jól megy a tanulás.. Azt hiszem, ha majd elköltözöm, akkor úgysem fogja tudni, hogy éppen otthon vagyok-e vagy pont a barátommal szexelünk (akiről lehet nem is tud). Ti szabadabbnak éreztétek magatokat? Azzal találkoztatok akkor és ott, amikor és ahol csak akartatok, mondván, anya úgyse tud róla? 18 éves vagyok.
2015. márc. 3. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj, és szeretkezz férfiakkal. Ha épp kiborítanak, akkor nőkkel. Légy boldog!

Amúgy ha randizol, akkor nem megy jól a tanulás, ergo azért nem enged, hogy jól menjen. Mivel 18 vagy, már a saját életedet éled, csak aztán meg "felgyüssz hozzám zabálni?"

2015. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!