Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti jó embernek tarjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jó embernek tarjátok magatokat, a párotok milyennek tart titeket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Jó pár fényévre vagyok ettől, ha lenne párom ő is így gondolná.
2015. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Kinek mi a jó. De egyébként igen. Ja és nem vagyok egoista.

Ha lenne parom hmm. Kérdezd meg talán mikkr talalok valakit

2015. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én rossz embernek tartom magam és nincs párom. Nem is akarok párt. 25F
2015. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Messze állok a jó ember titulustól.
2015. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Jó ember vagyok, az exem is annak tartott, de mostanára talán már szemétnek gondol, tudja a fene...
2015. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Félig-meddig, mikor hogy.

Párom annak tart, de ő elfogult :D

2015. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Engem jó embernek tart a párom, én is magamat összességében.

Szerintem nincsen hibátlan ember,mindenki tehet olyan dolgot amit megbán és ebből tanul.

És én szerintem több jót tettem/teszek másokkal, mint rosszat.

ugyhogy szerintem jó ember vagyok.

2015. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én legbelül egy szemét láda vagyok :D, még mélyebben egy jó srác :D

jelenleg nincs párom, de én mindig azt mutatom amit a helyzet megkíván.

Ha kel vicces, hülye gyerek; komoly; gyengéd; szemétláda stb. kb. ez vagyok én :D

am szeretem manipulálni az embereket, talán ez a rossz tulajdonságokhoz sorolható.

Az exem tudta milyen vagyok, és ez a "rossz fiú" fogta meg aki vagyok valójában.

2015. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem annyira rossz ember nem vagyok, bár vannak hibáim. Barátnőm meg nincs, úgyhogy ő nem tud nyilatkozni, de egyébként nem szoktak rossz embernek tartani, csak valószínűleg hiányzik belőlem mindaz, ami miatt potenciális párként gondolna rám bárki is.
2015. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Jó embernek tartom magam. a páromról nem tudok nyilatkozni, bizonyára egyetért velem, különben nem lenne a párom :)

nyilván nekem is vannak néha gonoszkásabb gondolataim, de még a legnagyobb mélypontjaimban is igyekszem minél figyelmesebben és empatikusabban bánni az emberekkel. csak azért, mert nekem rossz napom van, még nem szeretném őket megbántani. vagy ártani bárkinek is, ezt igyekszem elkerülni.

szóval igen, jó embernek gondolom magam :)

2015. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!