Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, hogy két ember szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy két ember szerelmes egymásba, de akkora szerencsétlenek, hogy hagyják elszaladni a lehetőséget, aztán egész életükben egymás után vágyakoznak, de már hiába?

Figyelt kérdés

#elcseszettség #mókás szerelem
2015. márc. 6. 16:07
1 2
 1/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
81%
Ez elo"fordul.Velem megtortent.
2015. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meséld el!
2015. márc. 6. 16:08
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Ehhez valóban nagyon szerencsétlennek kell lenni.
2015. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Van, velem már kétszer is volt.
2015. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Te is meséld el, légyszíves! :) Nyilván nem muszáj, nem öletlek le, ha nem... :D
2015. márc. 6. 16:11
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Van, ha nem tesznek az ügy érdekében. Én épp erre készülök!
2015. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 piriiiii ***** válasza:
62%
Romantikus, idétlen filmekben igen. Bár a végén akkor is összejönnek, de addigra már annyi bénaságon és feszültségen, félreértésen vannak túl, hogy ihaj.
2015. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
88%
A tortenet meg 4-5 eves koromban kezdo"dott.Anyukam bevitt az oviba,o"sz volt,es az ovoda udvaraban volt 5-6 gesztenye fa.Mikor meglattam a hozzam legkozelebbi gesztenyet,odarohantam,felkaptam ezt mondtam:Talaltam egy gesztenyet!A csoporttaarsam azt mondta:Na es ott van meg egy csomo'.Akkor meg nem ertettem,hogy miert volt fontos az a gesztenye.Sokszor enekeltem azt a gyermek dalt:Kis kacsa furdik,fekete toban,anyjahoz keszul Lengyelorszagba... Nehany evvel keso"bb szakkozepben(kerteszeti)a biologia tanarno" lengyel-magyar hazassagbo'l szuletett,es akkor volt egy megerzesem hogy lengyelul kene tanulnom,de nem halgattam ra,mert a xsaladomnak nincs kapcsolata lengyelekkel,es nincsenek rokonaink ott.A masik az jutott eszembe:a lengyelt meg a magyart kene keresztezni.2007-benKijottem Angliaba,es talalkoztam egy lengyel lannyal.En tul felenk voltam es tul korulmenyes,es egyszer felre eertett,es igy az volt az utolsso beszelgetesunk.Mikor talaalkozgattunk o" mondta hogy talalt egy gesztenyet,es az anyukaja azt mondta korabban,hogy szerencset jelent.Ezuutan fel Oran belul en elmentem to"le,es rajottem hogy azert volt fontos a gesztenye az oviban.Masnap az egyik utcaban talaaltam egy gesztenyet,es megmutattam neki.Nehany reszletet nem irtam bele,mert az tul hosszu,de a leenyeg benne van.
2015. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Taki ez nagyon nagy!
2015. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Durva!
2015. márc. 6. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!