Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok. Annyira jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Annyira jó érzéssel tölt el, hogy most olyat szeretek akit biztonságos szeretnem. Ki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerelem sosem biztonságos. Ilyenkor veszti el a stabilitását, mikor nem vagy óvatos. A szerelem rossz, fájdalmas és gyötrelmes dolog. Az egy dolog, hogy most különféle okok miatt boldogságérzeted van, de egyre hidegülni fog a kapcsolat, veszekedések, sírás, meg nem eggyezés. Csak egy újjabb ember vagytok egymás életében, ahogy eddig is voltak és ezután is lesznek.
2015. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt hittem egy hónappal ezelőtt. Aztán rájöttem, hogy tévedtem.

De remélem veled nem fog hasonló történni:)

2015. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ensam skog ***** válasza:
Nem voltam és nem is leszek ilyen helyzetbe. De ha lennék is ez neked miért is lenne fontos?
2015. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nálam július óta tart ez. utolsó, nem tom.
2015. márc. 9. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
én most pont ugyan ezt érzem :3
2015. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!