Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mennyire ronda, ha egy lánynak nem tökéletes az arcbőre, hanem ilyen?

Figyelt kérdés
Az orrom mitesszeres, a homlokomon van néhány kis folt, mert régen pattanásos voltam, és hát nem valami szép ott a bőröm. Néha van 1-2 pattanásom. De amúgy igényes vagyok, sminkelem magam, és úgy nem látszik, járok kozmetikushoz, csak azt a cuccot, amit a mitesszereimre akarok használni, a kozmetikus nem ismeri, és így nem merem kipróbálni. Szerintetek undorító, ha valaki így néz ki? Ha egy lánynak ilyen a bőre, már nem is jönnétek vele össze?

2015. márc. 11. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Kép?
2015. márc. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szatam9a válasza:
49%
lehet szép ettől még, tinédzser vagy még, tinédzser gondokkal. nyugodjá le oszt várj.
2015. márc. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia

Lány vagyok de szerintem semmi értelme ezen aggódni hogy milyen az arcod én 25 éves vagyok van egy kislányom és még mindíg vannak pattanások az arcomon egy két helyen nem valami szép mert elvakartam de attól még szép vagyok és sokszor mondja a párom hogy ne törődjek vele mert majd elmúlik :) szerintem nem számít hogy pattanásos mert ha egy fiút megfogsz a kedvességeddel (Jellemedel) annak nem számít.

2015. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől függetlenül lehetsz szép, vagy csúnya.
2015. márc. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%

Igényes vagy mert sminkeled magad ? Az tényleg igényesség jele.

Hiszel egy kozmetikusnak ? Na akkor látszik honnét fúj a szél, elég baj, ha hiszel azoknak a nyolc osztályos senkiknek.

2015. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar
2015. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

Akkor menjek ki ilyen fejjel smink nélkül az utcára? Na persze.

És vegyem meg azt a mitesszer eltávolító hámlasztót úgy, hogy a kozmetikus azt mondta, hogy ne, mert nem ismeri?

2015. márc. 11. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:

én a nem sminkelt lányokat szeretem

attól nem leszel szebb, hogy a rücsköket eltömíted alapozóval

leírás alapján nem lenne kizáró ok

2015. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ettől még nem lesz valaki randa, inkább ez arc szerkezeten mullik. Pattanásokat hamar kinövöd:) Az nagyon jó pont, ha próbálsz tenni ellene, ápolod magad.
2015. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!