Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok szép, de annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szép, de annyira ronda se, és az alakom nem modellalkat, de nem is duci, akkor mennyi esélyem van rá, hogy férjhez megyek vmikor? 15/L

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az még kicsit odébb van,addig rengeteget változol.
2010. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
csak az Eva Longoria kinézetű csajoknak lesz férjük!!!ugyan már!Te is jelentheted majd a legszebb nőt valakinek!
2010. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
előző 20/Ł voltam
2010. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
igy van de amugy mekkora faszt szeretsz??
2010. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Van rá esélyed, de még odébb van. Ne ezzel foglalkozz még. Inkább a tanulással és azzal, hogy "éld ki" magad még mielőtt ez bekövetkezne. Persze csak úgy tedd, hogy a nőiességed is megmaradjon.
2010. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha már most stresszelsz ilyeneken akkor elég nagy para lehet az alakoddal xD xd..
2010. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy miért de újabban néha azon kapom magam,hogy azon gondolkozom,hogy mi lesz,ha egyedül kell leélnem az életemet család nélkül.Mindenképpen férjhez akarok menni,gyerekeket akarok szülni,néha elfog a rémület,hogy mi lesz,ha nem kellek senkinek feleségnek,és egyedül élek egész életemben.Szörnyű lenne.
2010. febr. 15. 22:25
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

15 évesen miért akarsz férjhez menni? most komolyan...........

de elárulom hosszútávon nem az alak számít hanem a jellem.

2010. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Férjhez menési esély = (szépségi faktor) * (ducisági faktor) * (férjkoefficiens) * 100


Mivel pontos értékeket nem adtál meg, így sajnos nem tudom én se kiszámolni neked a pontos esélyt. A férjkoefficiens férfinként változó, 0-100 közötti érték.

2010. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjhez menetel nem a külalaktól függ. Ha bombanő leszel, a férfiak csak "arra" akarnak majd, és manapság sajnos nem divat a házasság. Ha tényleg férjet szeretnél majd a későbbiekben, légy magabiztos, kedves, boldog ember, aki odafigyel magára, akkor találsz majd olyan pasit, aki el is akar venni, nem csak megfektetni.
2010. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!