Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szólnátok, ha egy pasi, akivel már szemeztetek, szoktad látni, de nem vagytok beszélő, köszönő viszonyba, küldene egy puszit?

Figyelt kérdés
Aranyosnak,kedvesnek,poénosnak találnátok?
2015. márc. 23. 18:03
 1/7 SweetLady ***** válasza:

Hehe én imádnám :'D

Poénossá lehet tenni a helyzetet és ha van min röhögni már pozitívan indul az "udvarlás"

2015. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szituációban küldte?
2015. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez marha jó :D Nekem tuti bejönne. De azért utána jöjjön oda beszélgetni. :D
2015. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

buszon szoktam látni,a leányzót,arra gondoltam,hogy mikor leszállok odamegyek az ablak alá,ahol ül,és onnan:D

És amikor legközelebb látom,már odamegyek hozzá. (persze figyelem a reakcióját) :)

2015. márc. 23. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, meleg, és lemondanék róla. :/ Inkább jöjjön oda és mondjon valamit, ne puszikat küldözgessen.
2015. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fingom sincs hány éves vagy, de az ilyen legapróbb kis kedvességekre emlékeznek a legszívesebben vissza a lányok!:)
2015. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos meglepődnék, de tuti örülnék..most el is képzeltem, hogy a nekem tetsző srác végre ilyen karakán lesz..:) de erre sajna nem túl sok az esély..szerintem aranyos gesztus lenne, szóval hajrá..:)
2015. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!