Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szerelmet ki lehet heverni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmet ki lehet heverni? 17 évesen jöttem vele össze, sajnos a családi helyzetem miatt azonnal össze kellett vele költöznöm. Szerelmesek voltunk, vagyunk. Ki kellett költöznie németorszagba mert otthon nem tudott megélni. Jöttem vele.

Figyelt kérdés

Már 18 éves vagyok, de az életem szar. Csak ő van nekem itt, de ő úgy viselkedik, hogy elviselhetetlen. Nem véd meg az anyjával szemben, mások előtt megaláz. Flegmán beszél velem. Részegen a saját lakásunkbol az orrom előtt eltűnt 1 orara egy lannyal. Aztmondja ha nem tetszik a stílusa koltozzek haza.. Ő nem tud megvaltozni. Mérhetetlenul buta az az igazsag, a csaladjaval egyutt. Nem vagyok boldog. Unalmas minden egyes nap. Sok a veszekedés. Egy helyen dolgozunk, es kocsi nelkul lehetetlen lenne bejarnom, szoval rá vagyok utalva. Gondolkozom h hazakoltozom magyarorszagra a pszihés anyukámhoz, de nem tudom jobb lenne e. Iskolat miatta hagytam ott. Meg félek, hogy annyira hianyozna, hogy összetörnék ennél is jobban. Segítsetek mit tegyek.:(

Tényleg a munkahelyen egy masik magyar lany is eszrevette hogy beszel velem, aztmondta ő nem tűrné, hiaba szeretjuk egymast boldogga nem tesz, es beszelgetni se igazan lehet vele mert buta.



2015. márc. 29. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

De áruld már el, mégis mibe vagy te szerelmes? Abba, hogy bunkó, megcsal, iszik, megaláz, utálod a családját, boldogtalan vagy mellette, unod, veszekedtek, stb.? Vagy mit?


Ne hazudj már magadnak, te nem vagy szerelmes, nem is voltál, csak a szar családi helyzetedből menekültél egy agresszív idiótához, mert azt hitted majd ő megvéd, aztán láss csodát, nem úgy lett.

2015. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem vagy szerelmes, csak menekülési útvonalat láttál benne. Ezt a kapcsolatot még bőven ki lehet heverni. Más 10-20-30 éves kapcsolaton is képes túltenni magát.
2015. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a barátodra jogod lenne használni a "buta" jelzőt, miután te vagy szerelmes egy olyan emberbe, aki minden valószínűség szerint megcsal(t), folyton megaláz és még butának is tartod, mindezek mellett nem hagyod el, mert félsz, hogy hiányozni fog. Te komolyan azt kérdezed, hogy ki lehet-e heverni egy ilyen "fantasztikus" kapcsolatot, ami ráadásul mindössze 1 éve tart? Ha a kétségeid olyan erősek, hogy a következő 60-70 évedet is ugyanígy tervezed leélni, akkor inkább tényleg maradj, ahol vagy. Ha lépni akarsz, akkor meg lépj. Van munkád, keress olyan szállást, ahonnan megoldható a bejárás, vagy ha olyan nincs, akkor keress másik munkát, és ha találtál, annak megfelelően költözz valahova. Magyarországra visszajönnöd nem sok értelme van, esetleg ha tanulni akarnál.. de akkor sem lenne okos dolog olyan emberhez költöznöd, akivel annyira nem jöttél ki, hogy belemenekültél ebbe a kapcsolatba.
2015. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ennel jobbat erdemelsz! Itthon is tudnal kivenni alberletet max valakivel kozosen, ha nem futja a fizetesedbol.. sulit is befejezhetned levelezoin vagy estin. Szedd ossze magad es lepj. Lehet megvisel majd, elinte nehez lesz, de az ido elore haladtaval elfognak halvanyulni az emlekek es lehet, hogy itthon magyarorszagon fogod megtalalni azbigaz szerelmet es akkor majd radobbensz, hogy hiba volt ennyi ideig huzni egy ilyen kapcsolatot..
2015. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmesek vagytok, hanem te vagy szerelmes. De nem érdemli meg. Ha tűröd a megalázást, a megcsalást, akkor nem sokat tudunk itt segíteni. Hagyd ott, ha tudod, akár úgy is, hogy visszaköltözöl. Akár a pszichés anyukádhoz is. És az iskolát, amit ott hagytál egy általad butának tartott fiú miatt, be kellene fejezni. Sok sikert.
2015. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat! Sokat segítenek. Igen én is buta vagyok, de szállnak el a rózsaszín felhők.. Én azert voltam buta, mert valakiben megbiztam 100 szazalekig, es nem vettem eszre hogy atver, stb stb.. Igen haza fogok menni befejezni az iskolat, mert idegesit hogy egy élettelen hülye aki ahhoz is hulye h egy 10000 ft csekket befizessen, hogx ne csukjak le, az aztmondja nekem h csak 8 altalanosom van.. Mikor 3 evet tanultam gimiben, es bennem van az akarat, ahhoz hogy tobb legyek.. Nem akarok ilyen tudas szinten megmaradni. Csak gyáva vagyok. Nem lesz penzem otthon, mehetek suli mellett gyarba 600 ftos oraberert, mikor itt meg 10 euro.. De betanitott munkas se akarok maradni. Nem ezt kepzeltem el. Meg ha elhagynam őt tuti csak a szep dolgokra emlekeznek es fajna.. Félek a szakitastol, vele élek egy éve. :( 18 evesen..
2015. márc. 29. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem fejezted be a gimnáziumot, tényleg csak 8 általánosod van, ez nem sértés, ez tény.

De tényleg jobban teszed, ha hazamész, még fiatal vagy, tudsz változtatni

2015. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem könnyű, sőt nehéz a helyzeted, de ott kellene hagynod ezt a fickót. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én 3 pillérre helyezem a kapcsolatot: tisztelet, bizalom, elfogadás. Ezek közül nálatok megvan valamelyik is?

Ha nem, menekülj, amíg még durvább húzásai nem lesznek!

2015. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!