Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elitélendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elitélendő, ha egy lány nem talál más módot a kiadásokra, mint hogy pénzért fekszik le valakivel?

Figyelt kérdés
Sajnos rendes munkaidőben dolgozni nincsen időm, amennyiben tudok, az nem sokat hoz. Főiskola elveszi a javarészét a szabadidőmnek. Egyik lakótársam szó nélkül kiköltözött albérletből ahol eddig laktunk, és emiatt most nagyobb lett a fizetnivaló is, valakit találni a helyére nem két perc, aközben pedig ugyanúgy ittvan minden más kiadás is. Család részéről támogatásra nem számíthatok, épp elég nagy zűrben vannak saját dolgaikkal ők is, két éve külön élek. Kaptam már ilyen ajánlatot, és akkor elhajtottam, de most nem nagyon jutott más eszembe, eladnom sincs mit. Bocsi a hosszú kérdésért

2015. márc. 30. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem aki AKAR, az tud dolgozni, suli mellett is
2015. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es, nem figyeltél? dolgozok mellette...de amit abból kapok, a most megnőtt kiadást már nem fedi le bőven. Hó eleje van, mindjárt be kell fizetni ezeket, és ez a nagy baj. Otthoniakat nem akarnám semmiképp még ezzel terhelni, így is épp elvannak naprol napra
2015. márc. 30. 17:29
 13/15 anonim ***** válasza:

"Az, hogy eladod a testedet, nem elítélendő, hiszen ezt teszi mindenki. A kubikus, a közmunkás, a mérnök, az orvos"


A nagy lofüttyöt, kerlek alasan. Ezek az emberek nem a testuket adjak el hanem a munkaerejuket, tudasukat, kepessegeiket.


A k.va az k.va, akarhogy is szepitjuk.

2015. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez nálam is sántít. Nekem ne mondja senki, hogy csak k@rválkodással lehet boldogulni. A frászt nem elitélendő, amúgy megnézném az itt oly megértő válaszolók arcát ha saját lányuk csinálná ezt...
2015. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez szánalmas... az a nő aki pénzért árulja a testét az egy közönséges k*va akárhogy akarjuk szépíteni. A szart ha selyempapirba cosmagoljuk akkor is sazr marad. És nem, nem ez az egyetlen esélyed. ez csak egy könyebb, lazább alternativa... "kevés munka sok pénz" Ez persze jol hangzik de az ilyeneket nem tudom sajnálni :)
2015. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!