Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire ijeszt meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire ijeszt meg, tart vissza, ha egy lány járt régebben pszichológushoz? És ha most jár?

Figyelt kérdés
(Ez két kérdés akar lenni, csak egybe kérdeztem. Tehát két választ várok..)

2015. ápr. 1. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Semennyire, örülnék neki, ha lenne végre barátnőm.
2015. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Biztosan van oka annak,hogyha pszichológushoz jár. Szerintem egyébként engem nem tartana vissza,jobb,mintha magában szorongna,vagy bedepizne. :)
2015. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Minden ember sült bolond, van aki pszichológushoz jár. Az se érdekel.
2015. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmenyire,sőt segítenék neki.
2015. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Először is örülnék ha lenne vegre baràtnőm, segìtenék neki tàmogatnàm!
2015. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Annyiból zavarna csak kicsit, hogy feleslegesnek érzem, hogy erre költik a pénzüket, maga a gondolat, hogy "orvoshoz" kell járnia, az nem okozna gondot. Ha neked kivételesen hasznodra válik, akkor örülök.
2015. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindkét kérdésre az a válaszom, hogy nem ilyesztene meg. Elvégre, ha ön- és közveszélyes lenne állandó felügyelet alatt tartanák.
2015. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán, volt idő, amikor én is jártam.

Az se zavarna, ha most járna, persze nyilván függ attól is, hogy mi az oka.

2015. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem. értelmes, felnőtt ember felfogja, ha olyan problémája van, amit nem tud egyedül megoldani, és segítséget kér.


bárki lehet olyan helyzetben, hogy egy pszichológus tud neki segítséget nyújtani, nekem inkább pozitív, hogy nem éveken át hurcolja az egészet, hanem megpróbálja megoldani. az a tapasztalatom, hogy aki már járt szakembernél az például később a kommunikációban is jobb egy párkapcsolatban, megtanulja, hogyan beszélje ki magából a dolgokat a párjával aká

2015. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#1

Neki már mindegy, csak lyuk legyen; DD

2015. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!