Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
a fiú 6 hónap után se kezdeményez szexet, nem volt még köztük semmi ( amikor találkoznak mindig van valami programjuk pl színház mozi állatkert múzeum fürdőzés kirándulás étterem cukrászda haverok bulizás, elkísérik egymást fodrászhoz, orvoshoz stb stb..de csókon kívül más nem volt még köztük) 18 évesek mindketten
2015. ápr. 2. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Ha nekik így jó,akkor nekem is.Nem kell mindenkinek dugni mint a nyulak.
2015. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ő életük, amiben azt csinálnak, amit szeretnek. És mi van, ha csak várnak?

Talán te vagy a csaj ebből a kapcsolatból? Ha igen, akkor beszéld meg a pasiddal a dolgot! Ennyire egyszerű! Ha meg nem te vagy, akkor pedig foglalkozz a saját életeddel! Ne a másikéval!

2015. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És? Még nem érzik alkalmasnak, de élvezik egymás társaságát. Miért kellene rögtön szexelni?
2015. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!