Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel, azon hogy szerinte nincs beleszólásom abba, hogy borotválja-e a puncjiát vagy sem, kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom ha együtt vagyunk már elég ideje, a megkérdezésem nélkül nem borotválatlanná le ha neme úgy tetszik hogy van egy kis szőr.
2015. ápr. 2. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ő teste, kikérheti a véleményedet, de a végső döntés az övé.
2015. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*nekem
2015. ápr. 2. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd valószínűleg normális párkapcsolatban szeretne élni, nem pedig rabszolgaként. Az ő testéről te nem rendelkezhetsz, nem parancsolhatsz meg neki semmit. Az élet semmilyen területével kapcsolatban nem kell engedélyt kérnie tőled. Azt csinál, amit szeretne, és nem kötelessége úgy kinézni, ahogy te azt elvárod. Persze az jó dolog, ha tetszeni akar neked, és a kedvedben jár, de nem várhatod el tőle, hogy a te csettintésedre úgy cselekedjen, ahogy te azt megszabod. Javaslatot tenni, tanácsot adni lehet, elmondhatod, hogy neked úgy jobban tetszik, viszont beleszólásod akkor sem lesz, ő dönt és kész.

Ha ő most kitalálja, hogy neki valami úgy tetszene rajtad, ahogy te azt nem akarod annyira, mit szólnál?

2015. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Véleményedet elmondhatod neki, de igazából beleszólásod nincs ez csak rajta múlik hogy akar-e kedvedre tenni

(fiú létemre mondom)

2015. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban nincs beleszólásod, azt csinál vele amit akar. Más kérdés, hogy általában azért az ember egy kapcsolatban igyekszik a párjának is tetszeni, ha de ha ő egyáltalán nem akar szőrt hagyni ott, akkor így jártál.
2015. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Megoldás: amíg nem nő vissza, nem nyalod, nem ujjazod, nem dugod.... de elpaskolod pirosra... majd megszokja, hol a helye.
2015. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még véletlenül sincs beleszólásod. Ha nagyon nem tetszik, akkor nyígd ki az agyát, de mást nem tudsz tenni, max. szakítotok.
2015. ápr. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szólhatsz bele, csak javasolhatsz valamit. Ha nem tudtok ezen megegyezni ,keress akkor mást. Mert itt lesznek nagyobb bajok is.
2015. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!