Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti nők, bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők, bejönne nektek egy olyan fiatalabb srác, akinek ilyen teste van?

Figyelt kérdés

Privátban küldök képet, akkor tudtok véleményt írni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 3. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldd
2015. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is küldhetsz, egyenes véleményt mondok.
2015. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

(Mielőtt megjegyeznéd, tudok olvasni.)

Ha érdekel a véleményem, jöhet. 14/L.

2015. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ujabb önbizalomhiányos szűzsrác aki képtelen felszedni egy csajt a saját korosztályából és elkeseredésében az idősebbekben gondolkodik, de nekik sem kell.


Talán merd vállalni magad és állj oda a kiválasztott lány/hölgy elé és kérdezd meg személyesen, mert amit csinálsz kiábrándító. Ha te sem vagy hajlandó névvel arccal vállalni magad, akkor miért várod hogy egy nő megtegye.

Röhejes vagy.

2015. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző: Ugyan nem a válaszoló vagyok, de egy 22 éves srác. Ha a posztoló ilyen körüli, igazából nem csodálom, ha idősebb csajjal is ismerkedne. Volt 28 éves barátnőm és mérföldekkel jobb volt, mint a 20 körüli lányok. (Tisztelet a kivételnek.)

És őszintén: Egyszer én is kipróbálnám egy 30 feletti nővel a komolyabb vagy lazább kapcsolatot.

A posztoló pedig lehet, hogy csak kíváncsi, hogy bejönne e az idősebb nőknek, miből gondolod, hogy mindenképp felakar egyet szedni? :D Lehet, hogy idősebbnek néz ki.

2015. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!