Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hátba szúrás ha kavarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátba szúrás ha kavarok azzal a fiúval, aki régen tetszett a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok

barátnőmnek régen tetszett egy fiú akivel fél évig legjobb baratok voltak egyszer kavartak (ezzel az volt a gond, hogy a fiúnak közbe barátnője volt). Utána teljesen szétment a kapcsolatuk, mert a lány azt hitte ott hagyja a fiu a baratnőjét érte. A lánynak most van egy barátja akit mindennél jobban szeret, én pedig egy társoságba kerültem a fiúval, akivel régebben nagyon jóba volt. Nem akartam tőlle semmit, mert tudom hogy barátnőmnek régen tetszett, viszont egyszer kiderült miket mondott a lány rólam ennek a fiúnak (mekkora *ibanc vagyok stb. ugy hogy korulbelul 2 honapja kavartam eloszor valakivel) es nagyon rosszul esett es végül kavartam a sráccal. Megbeszéltük hogy baratsag extrakkal (me szexre illetve egyeb dologra gondoljatok lehet, hogy ez hulyeseg, de nekem szuksegem van valakire, o pedig nem reg szakitott a baratnőjével. Mit tegyek?kérdezzetek nyugodtan,mert összetettebb dolog. Senki nem tud róla,mert félek,hogy elítélnének,ilyenek

helyesírási hibáért bocsánat


2015. ápr. 3. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyha a lány ler**ancozott, akkor hogy tarthatod még mindig a barátnődnek?


(off:15 évesen én nem mennék bele ilyen barátság extrákkal dologba. Én sem gondolom azt, hogy semmi szex a házasságig és tartogassuk a szüzességünket a nagy Ő-nek, de a helyedben én még várnék. Szerintem később megbánnád, hogy így vesztetted el és valószínűleg a srác sem fog sokáig melletted maradni. Mit értesz kavarás alatt?) 18L

2015. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,sajnos nekem tul fontos barat hogy egy ilyenert elveszitsem (marmint hogx le*ibancozott) nem a szexre ertettem,igazabol csak csok akar lenni ez a "kavaras" illetve talalkozgatas,szoval semmi komolyabb:)
2015. ápr. 3. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne használd már a kavarni kifejezést. Annyira ellenszenves és komolytalan...

Nem nagy hátba szúrás, de azért egy kis ellenérzést válthat ki a másikból.

2015. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem tudom ki,hogy szereti a kifejezeseket.rendben koszonom!
2015. ápr. 3. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!