Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oké, hogy részegen, de akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, hogy részegen, de akkor is, hogy mondhatott ilyet nekem, ha barátnője van?

Figyelt kérdés

Egy srác, aki idősebb nálam. Pár napja ismerjük csak egymást, de nagyon kedves velem, de tegnap szó szerint ezeket mondta, oké, részegen de akkor is : "most átkozom, hogy van az xy (a barátnője), mert ájulásig d.ugnálak"

Én csak pislogtam. Miért mondott ilyet?

17 vagyok, ő 24.


2015. ápr. 4. 09:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Akkor a k.urvák mekkora bókokat kaphatnak, őket (is) csak mindenki dugná...:D
2015. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Micsoda előítélet:D

Ha egy helyes gyerek mondja akkor bók, ha egy csúnya akkor meg perverz.

2015. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"....lehet hogy csak pár körre VAGYOK jó neki..."


Ja, szóval alá is térdeltél?

2015. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
Hihetetlen, hogy a mai tiniknek nem az a bók, hogy "szép a szemed, szép a mosolyod, csinos vagy" stb, hanem, hogy "ájulásig dugnálak", és még örülnek is neki. :D
2015. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%

Ez bók?? :D

Én még atomrészegen se mondanék ilyet olyannak, aki tényleg kedves vagy fontos számomra.. Még mikor szingli voltam, akkor is direkt a "dugható" ribiket mentem így fűzögetni, szóval kb belőled is ennyit néz ki, ez jön le nekem. Inkább egy bunkó, főleg, hogy a nője is ott volt vele, de ha te ennyire vagy igényes, te tudod. :)


21F

2015. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
78%

Hát cicám, ez atomgáz... És te meg itt tapsikolsz örömödben hogy jajj de kedves bókot kaptál! Behalok :D

Én is 17 vagyok, és a 24 éves hímnemű barátom sose mondana nekem ilyet, mert nem egy útszélivel sorol egy kategóriába... Még részegen sem.

17L

2015. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hát kicsim elég silány a lelkivilágod ha ez neked jól eset!

Az ellen nincs kifogásom ha egy lány szereti a brét. De akkof ne itt lelkizz!

2015. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!