Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ocsmány lehetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ocsmány lehetek, ha csak olyan pasik próbálkoznak nálam, akik meggyőződtek róla hogy nincs barátom?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy vannak pasik akiket nem érdekel hogy egy nőnek van e barátja, mégis próbálkoznak nála, de ezek nálam sose (meglátásom szerint csak a nagyon jó csajoknál) nálam csak olyanok, akik foglalt nőknél sosem próbálkoznának.
2015. ápr. 5. 20:53
1 2
 1/11 fleety ***** válasza:
Küldj egy képet :)
2015. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CptTomato ***** válasza:
semmi köze a kettőnek egymáshoz...
2015. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyáltalán nem ettől függ.
2015. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen nem tahók, és nem fognak zaklatni, ha már egyszer foglalt vagy.
2015. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, kép alapján könnyebben eltudjuk dönteni.
2015. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:
-.-"
2015. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nálam sem igazán próbálkoznak, ha tudják, hogy van barátom, pedig minden álszerénység nélkül állíthatom, hogy jól nézek ki. csak első pár beszélgetésnél már egyből kibukik, ha meg eleve ismer is, akkor meg aztán pláne tudják rólam, hogy ha van valakim, felesleges is próbálkozni. de örülj neki, hogy ilyen tisztességes urakkal hoz össze az élet, szerintem az egyáltalán nem egy vonzó vagy pozitív dolog, ha valakit nem érdekel, van-e valakim vagy sem. az amúgy sem valószínű, hogy komoly kapcsolatot akarna, különben félne, hogy ha neki ilyen könnyen ment, másnak is menni fog.
2015. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem jó. Akinél meg próbálkoznak, és van barátja, az itt nyafog, hogy milyen gáz, hogy tudják, hogy van barátja, mégis próbálkoznak nála :)
2015. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

b***asszki nektek nőknek semmi nem jó! semmi!

Ha tapló az a baj, ha rádmozdul az a baj, ha megkérdezi az a baj, mert jajj akkor biztos ronda vagyok, ha nem kérdezi meg akkor milyen bunkó már....istenem.


Eszedbe sem jut hogy lehet h normálisnak tartanak, és abszolút nem függ ez össze semennyire sem?? Mert képzeld nem.

2015. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ensam skog ***** válasza:
Senkinél sem próbálkozok ha tudom, hogy van valakije.
2015. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!