Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még szeret? Vga csak játszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szeret? Vga csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h van egy fiú akivel nagyon jó a barátságunk,szinte a báttyám...de mikor az osztályunkba került anno jártunk, majd szakítottunk de nem volt nagy szám és nagyon jó barátok lettünk.

Egy idő után meg elkezdett kérdezgetni h lehet e köztünk valami, és én mindíg azt válaszoltam h nem szertném mert nekem ez a barátság fontosabb..és ezt így is gondoltam.Megértette de azért még mindíg kérdezgetett, eltávolodtunk kicsit én se mentem oda hozzá ő se én hozzám és én azt hittem h amiatt mert ő többet érzett (szerintem így is volt/van).

Eközben barátnője lett és mi úgy viselkedtünk mit két idegen szinte csak néha ha egymásra néztünk mosolyogtunk de láttam rajta ugyanazt a nézést(mint mikor tetszettem neki) és biztos is voltam benne h még mindíg szeret.

Nem rég a barátnője nem volt suliban pár napig és oda mentünk egymáshoz megint ugyanaz a jó “barátság” lett de és én már régóta éreztem valamit iránta és most rádöbbentem h szeretem. Ebben a pár napban nagyon jól elvoltunk ,mint régen megint megöleltük egymást meg minden . De amikor jöt megint a barátnője ugyaz ez elölről mintha nem is ismernénk egymást.

Csak most már én is szeretem és megbolondulok h egy másik lánnyal látom! És nem tudom h miért van még avval a lánnyal amikor rám néz látoma szemében azt a csillogást a mozdulatai minden arra utal h még kellek neki. Amikor mosolyog és ránézek nem bírom ki h ne mosolyodjak el én is, és ez fordítva is igaz.És ezt nem csak én látom így. Az összes barátom azt mondja h igen is szeret. Én is ezt látom de bizonytalan vagyok, hogy akkor mégis miért van avval a másik lánnyal???


2015. ápr. 8. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert te elhajtottad. Ha annyira szereted mond meg neki,hogy hibaztal ,hianyzik es ha o is akarja szeretned megprobalni vele. De csak ha komolyan gondolod! Ne rondits bele a kapcsolataba azert hogy egy hetig jarjatok. Hany eves vagy?
2015. ápr. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És amúgy sem értem h miért vannak együtt, ha állandóan veszekednek. Csak 1 nap 2x vesznek össze....15

De most komolyan!? Az milyen szemétség lenne ha most mondanám meg neki ,amikor barátnője van!

És amúgy sem értem h miért vannak együtt, ha állandóan veszekednek. Csak 1 nap 2x vesznek össze....

2015. ápr. 8. 02:25
 3/6 A kérdező kommentje:

Megbolondult a gép. Am 15 vagyok.

De most komolyan!? Az milyen szemétség lenne ha most mondanám meg neki ,amikor barátnője van!

És amúgy sem értem h miért vannak együtt, ha állandóan veszekednek. Csak 1 nap 2x vesznek össze....

2015. ápr. 8. 02:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Még szeret.

Első válaszoló már leírta mit kéne tenned. :-)

2015. ápr. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1.-nek igaza van.
2015. ápr. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem merem. Mert mivan ha elutasít??
2015. ápr. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!