Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogy találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogy találjak magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
18f vagyok és soha nem volt még barátnőm és nagyon hiányzik valaki mellém akit szerethetek. Kevés barátom van talán 2-3,akikkel szoktam bulizni menni.Soha nem próbálkoztam még csajnál,valahogy úgy érzem hogy nem menne nincs önbizalmam,és nem találok megfelelő helyet.Csak bulizni megyek ott meg a többségük részeg.Én normális kapcsolatot akarok nem 1 éjszakásat.Társkeresők legtöbbje fizetős,badoon megtetszettem valakinek,de csak akkor tudhatom meg ki az ha fizetek,vagy küldök egy rakat felkérést mailben,úgyhogy ott is hagytam rögtön.Sportoltam párszor nem segített rajtam,semmi ötletem hol csajozzak be..
2015. ápr. 10. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Lomtalanításkor csak kitesznek egyet-kettőt, gyorsan menj lomizni egyet.
2015. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
"Soha nem próbálkoztam még csajnál" Pedig máshogy nem lesz. :)
2015. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
El kell, hogy keserítselek. Ha nincs pénzed, alapból szar helyzetből indulsz. A mai csajok imádják, ha az ember lába törik, mint a ropi. Ha 20 kiló felett vagy, akkor is szar helyzetből indulsz. Viszont legalább van esélyed normális férfi testre. Én azt mondom neked, hogy válts ki egy kondi bérletet az egyik haveroddal. Magadra szedsz egy kis izmot, az önbizalmad is nőni fog tőle. Ha tördősz a saját testeddel, egy idő után más is fog vele foglalkozni. :)
2015. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell az enyém? Jó csaj, kis helyen elfér, könnyen mosható, hamar felfújható, adok hozzá ajándékba két csomag bicikliragasztót is.
2015. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendes edzes, jo kaja(!) csodakra kepes, de ne 1-2 honap utan vard a hatalmas atalakulast...
2015. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bárhol tudsz barátnőt szerezni. Én pl itt szedtem össze egy lányt mikor még önbizalmam sem volt szoval semmi sem lehetetlen. :) legyél tökös és merj kezdeményezni.
2015. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányokkal ismerkednek, 21f,baranya megyéből
2018. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!