Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik bénák a való életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik bénák a való életben való ismerkedésben, azok az interneten mit várnak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Néhány levelet amire matyizhatnak..
2015. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
hogy hátha ott kevésbé bénák :D te a való életben is ilyen buta vagy?
2015. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk egy kicsi bátorítást, ösztönzést, nem lehúzást. :)

Amúgy próbálkozni lehet, miért ne? Szerintem interneten könnyebb.

2015. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Neten lehet a legjobb akár.Két teljesen külön műfaj.A gond akkor van ha tovább kell lépni.
2015. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2: Mindenki magából indul ki. Én meg nem vagyok buta.

Csak nem értem mit erősködnek itt az ismerkedésben azok akik az utcán meg sem mernek szólítani senkit. De itt meg a szerelmet keresik és a neten "vagány" arcnak képzelik magukat.

2015. ápr. 12. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Én inkább azt nem értem, hogy akik vágynak itt is, és sok fórum oldalon kapcsolatra, de képtelenek értelmes kommunikációra levelekben, azok mit is várnak a való életben? :D
2015. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csodát :D
2015. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már személy szerint jelenleg semmit.Amikor elkezdtem neten próbálkozni,sok reményt fűztem hozzá,hogy na talán ott összejöhet bármi.Ha már a való életben semmi,talán ott...

Azóta eltelt jó pár év,és azóta már tudom,hogy túl naiv és hülye voltam,hogy apró reményt is fűztem ehhez.

Ugyanúgy ott is levegőnek néznek a nők,mint a való életben és még csak esélyt sem kapok semmire sem.

Egy randiig nem tudtam egyet sem elhívni,mert alapból elutasítanak anélkül hogy egy picit is megismernének...

így pedig esélyem sincsen bármire is.

23/F

2015. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6: Ezt is adom!!!
2015. ápr. 12. 22:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Én éloben... Felek oda menni egy lanyhoz.

Neten ilyen nincs.

Mar 6 csajt szedtem fel eddig valamilyen netes oldalon.

Szoval en azt hogy megismerjek valakit aki singli. Es utana tudjak vele talalkozni

18/f

2015. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!