Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok őszintén, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén, nektek hátrány ha egy fiú fogszabályzós?

Figyelt kérdés

Pár éve már volt fogszabályzóm, viszont most megint kezdenek rosszul állni, de eddig nem nagyon fordítottam rá figyelmet mert azt hittem csak én látom úgy :D Na mindegy annyira még nem brutális a helyzet, de a lényeg hogy nemsokára megint elmegyek fogorvoshoz, és fogszabályzóm lesz valószínűleg :D Külsőre szerintem nem vagyok rossz kinézetű, inkább csak "megosztó", mivel nagyon szeretem a hipsteres cuccokat, meg a hajam is elég elvont, meg úgy egészében én is :D

17f



2015. ápr. 12. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha maga a fiú jól néz ki nem nagyon tudja elrondítani egy fogszabályozó. Viszont a stílusod esélyes hogy nem tetszene. Bár még fiatal vagy, fog változni
2015. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem kimondottan sexy *.* a fiú aki megtetszett neki is volt és rohatt cuki volt :D egyeltalán nem baj.
2015. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hátrány.
2015. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem hátrány, sőt előny is lehet, hiszen azt mutatja, hogy igényes vagy. szerinted nem jobb egy fogszabis csaj (akinek majd szépen fognak állni a fogai), mint egy csálé fogú lány?
2015. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Úgyis lekerül egyszer, ha meg amúgy is jól nézel ki, akkor annyit nem ronthat.
2015. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!