Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem lehet a lány aki kell de mindennap látom (osztálytárs) és egyik legjobb barát?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a barátomba sajnos neki van barátja már akkor is volt mikor megismertem, de sajnos ez van nem tudom meg erőszakolni az érzéseim, elmondani nem akarom, persze nem távolodna el tőlem csak nem tudnánk úgy nézni már egymásra.. csak én így kezdek megbolondulni sokat fogytam és nem értik mért vagyok mindig rossz kedvű. Ki lehet valahogyan szeretni belőle?

2015. ápr. 14. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el más lányokm felé is nézni, akkor elterelődik a figyelmed
2015. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De ne mondd el neki, hogy mit érzel, mert azzal elijeszted

1-es voltam

2015. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
próbálok mindig de sajnos mindenkiben őt látom, nagyon megszerettem és soha nem voltam még ilyen helyzetben... nagyon rossz érzés hogy nekem mondja hogy hogyan k*rt a palijával meg ilyenek, nem tudok mit tenni ki akarok szeretni belőle és nem reménykedni de nem bírom az érzéseimet megváltoztatni egyre boldogtalanabb vagyok mindig pedig nem vagyok egy hisztis akárki..
2015. ápr. 14. 14:28
 4/10 anonim válasza:
Pontosan ugyan ez volt velem is.. Nehéz ki szeretni belőle de nem lehetetlen.. Én elkezdtem kevesebbet beszélgetni vele és ismerkedni más lányokkal. És ha valami olyanról beszélt ami nekem szarul esett akkor csak annyit mondtam, hogy ez engem nem érdekel.. Onnan meg ha kérdezősködik kitartónak kell lenni
2015. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de akkor is kicsinál én nem vagyok olyan hisztis típus, de egyszerűen minden napom rosszan tellik csak rá tudok gondolni hogy nem lehet az enyém és szépen generálódnak a negatív gondolatok, viszont hazudnék ha azt mondanám nem érzem jól magam vele mert az egész napom csak akkor jó ha vele vagyok és láthatom de nagyon nehéz helyzet...
2015. ápr. 15. 20:05
 6/10 anonim válasza:
Teljesen ugyanez volt.. 2 évig.. mire elhatároztam magam és változtattam. Nehéz de túl kell lépni és sikerülni fog.. Én például rocker vagyok és rengeteg koncertre eljártam haverokkal ott pedig nekikezdtem ismerkedni és úgy lett meg az első barátnőm. Akit nagyon szerettem... így sikerült kiszeretnem belőle.. de vigyázni kell mert elfeledheted de vissza is szerethetsz belé ha nem vagy óvatos.. utolsó voltam
2015. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de én nem akarom elfelejteni...
2015. ápr. 16. 14:31
 8/10 anonim válasza:
az elfelejtést nem úgy értettem.. hanem, hogy már nem leszel belé annyira szerelmes
2015. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A tény, hogy a barátod sokat számit ne távolidj el tőle! Maradjon csak a legjobb barátod. Egyébként csak fölösleges fájdalomnak tennéd ki őt és magadat is. Nem kell kiszeretned belőle. Csak add meg az esélyt másoknak is, hogy beléjük szerethess. Tőle meg kérj tanácsot a szerelmi életedhez. Pl ha van egy srác aki tetszik, hogy lépj vele kapcsolatba. És kitudja talán a végén mégis összejöttök. De ne ez legyen a cél!


Hasonlat: van egy társasjátékom a munchkim. A győzelem titka az, hogy az utolsó pillanatig második maradj. Mert az elsőt a többi játékos hamar szétszedi míg veled senki sem foglalkozik. Ez idő alatt biztosítsd a győzelmed és ha már senki sem állíthat meg váratlanul lépj az élre és kaszáld be a győzelmet.


A szív fájdalmadat meg a társkeresés enyhítheti addig is.


Sok sikert!

2015. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
O.O véletlen srácot írtam elnézést
2015. dec. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!