Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem sikerül soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem sikerül soha semmi?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudhatom! :)
2015. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt kérdzem én is akármibe kezdek nem sikerül kezdek le jönni az életről
2015. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz,butuska!Sikerült kiírnod egy kérdést,méghozzá helyesírási és nyelvtani hibák nélkül..ez már sikerélményt adhat,legközelebb próbálkozz egy összetett mondat megfogalmazásával,és ne ijedj meg,ha elsőre nem sikerül, mert elég nehéz a feladat,belátom.De hiszem,hogy meg tudod csinálni,képes vagy rá!
2015. ápr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kitűzöd a célod,sikerülhet csak igazán kell akarni,és okosan csinálni!
2015. ápr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yehudina ***** válasza:
Azért, mert mindenhez úgy állsz hozzá, hogy "az nekem úgyse fog sikerülni". Viszont ha POZITÍVAN állsz hozzá, mégpedig úgy, hogy "ennek sikerülnie kell!!!", akkor ha nem is első nekifutásra, de a harmadikra egészen biztos,hogy sikerül. Ne add fel!!!!
2015. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!