Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mostanság ez a divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mostanság ez a divat, vagy csak nálunk van ekkora yaoi-őrület?

Figyelt kérdés

Az osztályunkban a legtöbb lány olvasgatja meg nézi ezt a yaoi-t (fiúk közti szerelem japán anime, manga)..

Néha úgy teszek, mintha valamennyire érdekelne, hogy beilleszkedjek valamelyest. De igazából nem vonz. Mostanság mindenhol akkora őrület ez? Meg hogy bejön csajoknak ha két fiú b*zul.. Valami lány meséljen erről, aki benne van, miért olyan jó?



2015. ápr. 23. 19:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Ez hány éves korosztálybán megy?

Nálunk 17-18 évesek között nincs ilyen..

2015. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
9. osztály..
2015. ápr. 23. 19:20
 3/37 anonim ***** válasza:
62%

Én pl azt se tudtam miaz, míg le nem írtad.

És nem is nagyon érdekel. 17/L

2015. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 2-es vagyok ***** válasza:
Nekem van egy ilyen barátnőm, aki naaagyon yaois, és elég sok barátnője is az :) Mondjuk azt tudom, hogy ő azért szereti, mert valami "különlegesre" vágyik néha. Olyanra, ami nem átlagos, mint a heterók. Ezért is tartja a legtöbb fiatal lány "cukinak" a melegeket :)
2015. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
A szomszédom, velem egyidős lány, 5-6 éve egyik (vagy legjobb) barátnőm.. Számunkra egyáltalán nem vonzó az ilyesmi, sőt undinak találom a melegeket. :D Néha nem tudom eldönteni, hogy ez az általános, vagy ezek a yaoi-fanok
2015. ápr. 23. 19:23
 6/37 lionnoil ***** válasza:
lol
2015. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
:D azt sem tudom mi az..
2015. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok, de én csak pár hete a Wikipédiát böngészve akartam rá erre a dologra. Szerintem "helyi jellegzetesség", hogy ez nálatok népszerű. Egy ilyen zárt közösségben mint a suli vagy egy osztály könnyen elterjedhet és népszerű lehet valami olyan dolog, ami az alfahím/nőstény mániája, máshol meg valószínűleg azt sem tudják, hogy mi az.
2015. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Vannak ilyen fb-csoportok is..

Nem tudom mekkora tábora lehet, de ahogy néztem zömében 11-15 éves lányok :D

2015. ápr. 23. 19:32
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz kérdező. A többség 16+ os. Ismerek harmincas nőt is, aki szereti. Én is szeretem már kb 3-4 éve.

17L

2015. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!