Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál mennyire fontos az hogy sportos egy fiú?

Figyelt kérdés
Ha valaki rendszeresen sportol, de nincs kigyúrt teste, az ugyan olyan vonzó lehet? Én kerékpározom és mellette néha focizok is. Vékony és magas vagyok, nem kigyúrt alkatú. A csajokat csak a megjelenés érdekli, vagy lehet vonzó az is , ha nem izmos egy srác de renszeresen , kitartóan sportol? Én kondiztam egy darabig, de abbahagytam mert unalmasnak és monotonnak tartottam. Nem akartam csinálni tovább mert nem szerettem. Viszont félek hogy így nem fogok bejönni a lányoknak. 19F

2015. ápr. 29. 00:18
 1/9 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Szerintem 19 évesen más eléggé le lehet szűrni a tapasztalatokból (vagy azok hiányából), hogy az adottságaid mennyire felelnek meg a lányoknak.
2015. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Mivel sok közöttük a felszínes tyúkagyú ribi meglehetősen
2015. ápr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megsúgom, hogy ne aggódj érte. Nekem futó a barátom (sportoló) és nem is gondolná az ember, de nagyban lepipálja a kigyúrt srácokat, mert jó az állóképessége ;)

(If you know what I mean...)

2015. ápr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En sportos no vagyok es a kigyurt pasikat 5 even at elhajtottam , ameddig vegre most egy vekony magas pasim lett. Azelott volt szerencsem egyuttelni egy kondis kigyurt pasival: a szexelvezhetetlen volt a farkanak lankadtaaga miatt es undorodt am a nagyon izmos karja es melle alatt levo nagyon hajas nagy hasatol meg attol, hogy mindent a gyurasnak rendelt ala. Azota nem eszem hust se rizst: ranezestol is hanyok: egesz nap azt ette.

Ugyhogy csak biciklizz meg focizz! Attol szep lapos izmaid vannak/ lesznek es eleg sokaig birod az agyban! Ez vonzo dolog a noknek! N

2015. ápr. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja es megnyugtatlak, hogy az osszes baratnom a vekony sportos pasikra bukik,Nem a kigyurtakra. N
2015. ápr. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A vékony testalkat tök rendben van, nem értem miért akar minden srác kigyúrt izomagy lenni. Nekem sokkal jobban bejön a vékony testalkat, a nagyon kigyúrt szerintem undorító. Az pedig külön piros pont, hogy focizik is az illető. ;)

19\L

2015. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kérdező:

Én kondizom, de csak és kizárólag sport mellett, kiegészítésnek. Javaslom, hogy valamit kezdj el mozogni... Küzdősport is jó, ahhoz még nem vagy későn. Én is amellett gyúrogatok néha...Na nem mintha látszana. Sajna én is elég vékony vagyok. A fontos izmok a törzsizmok. A futás kerékpározás, küzdősport, evezés kvartett nekem nagyon bejött, de a küzdősporton kívül a többi csak hobbi...

Sok sikert, és hidd el a csajok a a vékony pasikat szeretik.

Kulcsszó:

Szálkásít!

Sok sikert :D

2015. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kerékpározni szoktam, heti 1-szer, 30, 40 km-t. Most jön a tél, gondoltam elnézek egy crosstraining edzésre. Azzal szerintem elég jö alakra lehet szert tenni.
2015. nov. 20. 00:50
 9/9 anonim ***** válasza:

az is valóban jó, de továbbra is javaslok sportot sportot. mert a crosstraininget is jó eséllyel meg fogod unni...

elozo voltam

2015. nov. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!