Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy tetszek neki? Férfiak, szerintetek?

Figyelt kérdés
Előrebocsátom,hogy 2 gyerekes édesanya vagyok és nagyon reálisan látom a dolgokat,magyarán nem próbálok meg beleképzelni a helyzetbe semmit,ami nincs. Csak kíváncsiság szintjén érdekel a dolog. A pici babám 5 hónapos és hordani kellett a kórházba valami miatt. A doki,akihez vinni kellett nagyon jóképű,alapjáraton egy kedves ember,nem csak xy-nal,hanem mindenkivel. Neki is vannak gyermekei,felesége,én a húszas éveim közepén vagyok,ő olyan 40 körül lehet. Amikor kiderült,hogy baj van a picivel,akkor vigasztalt,átkarolt. Tudom,nincs ebben semmi különös,elvégre orvos. Következő alkalomra sokat javult a babám,ekkor féloldalasan szorosan magához húzott,mosolyogva a szemembe nézett,rendesen zavarba jöttem. Majd az utolsó vizsgálatkor mindent rendben talált,amikor pedig köszöntem el tőle feltűnt,hogy a melleimre (nem kivágott felső volt rajtam) szegezte a tekintetét,majd láttam a tükörből,hogy ahogy mögém került végigmért. Szerintetek tetszettem neki? Én nem tudom eldönteni,hogy ez most mi volt? Sokszor nézett rám egyébként,pedig nem csak mi (babám és én) voltunk ott,hanem több anyuka. Ahogy megfigyeltem,velük nem volt ennyire mosolygós és közvetlen.
2015. ápr. 30. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet meghúzna, de akkor egy perverz állat, feleség mellett.

Szerintem szard le, hadd nézegessen, ha nem akarsz semmit tőle, gondolom nem, mivel családja van...

2015. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bejöttél neki. Alapjáraton talán nem ölelgeti meg minden kis betegnek az édesanyját. Ha bejön valaki, az persze óhatatlanul észrevehető gyakran, de ebben az esetben a testi kontaktus kerülése elég alap lett volna.
2015. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok! Nekem is van családom. A nagyobb gyermekemet is vinnem kéne hozzá hamarosan,de olyan zavarbaejtők ezek a dolgok,hogy talán inkább keresnem kéne mást...
2015. ápr. 30. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben igen, elég feltűnően csinálja, én lehet keresnék mást a helyedben.
2015. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!