Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordul, hogy néha beleestek sztárokba?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy persze nem is ismeritek egymást. Itt főként fiúk válaszára lennék kíváncsi, de ha lányok tudnátok vmi tanácsot írni erre, azt megköszönném.

2015. máj. 1. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

igen. tizenéves koromban.

Aztán most a kolléganőkbe vagyok szerelmes.

Ez annyival jobb, hogy itt van, ami meg is esik.

2015. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Erre az amcsiknak van egy jó kifejezésük: celebrity crush. Általában nem olyan komoly érzelem, mint a való életbeli és nem is tart túl sokáig, felváltja egy másik.
2015. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

bizony van ilyen, mondjuk mostanában már nem.

egyszer volt egy amerikai sorozat, egy család életét követték. na ott az egyik kiscsajba "szerelmes" voltam, de annyira, hogy facebookra maitta regisztráltam.. kinyomoztam melyik az igazi accountja, ki jó barátnője... egyiket twitteren megtaláltam (bnőjét) és ott összehaverkodtam bnőjével, aztán egy fél év után megkértem, hogy mondja már meg a csajnak, hogy válaszoljon nekem egyszer facebookon :D:D

és válaszolt. nagyon dúrva érzés volt :D

ez 2009-2010 környékén lehetett.


21f

2015. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elő bizony... nem tudom ez miért van egyébként. Én mondjuk sokkal több időt töltök pl. filmekkel, sorozatokkal, mint bármi mással, szóval ez a magamnak való típus vagyok és előfordult már velem is, hogy inkább egy "virtuális" világba "bonyolódtam" bele, mint a való világba. Sőt mondok jobbat, nálam olyan is előfordult, hogy nőbe estem bele, pedig lány vagyok! :-) Egyszerűen magával ragadott. Ne aggódj, ez idővel magától elmúlik.


21L

2015. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkivel előfordul az élete során legalább egyszer-kétszer. :) Ha normális szinten marad, nincs ezzel semmi gond, de ha valakinek utána évekig csak erről szól az élete, és üldözi a kedvencét... na, az már beteges.
2015. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!