Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, illetve hölgyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, illetve hölgyek! Lenéztek egy olyan pasit, aki 21 éves kora létére még mindig szűz, de még csak nem is csókolózott? Indoklást is írjatok, ha lehet.

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem nézem le! Viszont az a gyanúm az ilyen pasiknál hogy valami gáz van vele ha eddig senkivel nem volt!


Lehet az belső tulajdonság is vagy csupán ronda. Van akinek meg kicsi a pénisze azért nem kezdi korán!

2015. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En pont ilyen vagyok csak 20 éves..
2015. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nem nézném le. Rengeteg oka lehet, hogy így van. 20 éves vagyok, szűz, és nem csókolóztam még senkivel. És nem, nem vagyok ronda, sőt, buta sem. Csakhogy én azt az egy valakit keresem, akivel mindezt meg akarom élni, és nem úgy tekintek ezekre az eseményekre, mint amiken át kell esni. Nem érem be a szerelemnél kevesebbel, és ha sokáig kell várni, hát sokáig várok.

Ugyanezt el tudom képzelni fiúknál is. Az, hogy valaki szűz és nem is csókolózott, utalhat igényességre. Persze ezen kívül sok minden másra is, de nem vagyok az az elsőre megítélős típus...

2015. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki 35 éves és még pasija se volt (csaja se vot, nem leszbikus)

Én őt nem nézem le, az ő döntés így a te döntésed is, hogy mikor állsz készen rá vagy mikor jön el az a lány.

2015. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nézem le, és megindokolni sem fogom, hogy miért.
2015. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Lenézik, bármit is hazudnak.
2015. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én mikor 18 éves voltam, összejöttem egy 21 éves szűz pasival. Majd mikor szétmentünk, újra egy szűz pasiba botlottam.Én már megtettem a magamét, 26 évesen már nem kéne szűz pasi, mivel a harmincas korosztálynál már érdekes ha valaki szűz.
2015. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te nezed le magad, nem masok teged. Es mivel TE igy allsz onmagadhoz ezert MAS is ugy fog ahogy ELVAROD toluk. A TE dontesed az ki hogyan fog tisztelni teged.
2015. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nézném le, van is ilyen barátom, de kapcsolatot kétlem, hogy kezdenék vele, mert szerintem nem illenénk össze.És az hogy nem tudnám előre.. egyrészt szerintem egy szűz fiú teljesen máshogy közeledik, másrészt nem hiszem, hogy pont velem akarna kezdeni.
2015. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha ránézésre egy lúzer, csúnya meg buta, akkor kicsit szánom, nem is lenézem. de amúgy ha teljesen normális ls nincs semmi különösebb oka, akkor nem nézem le. én is sokáig nem csókolóztam, nem azért mert csúnya vagy buta vagy nyomi vagyok, de valakiknél ez az ok.
2015. máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!