Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondultam? A kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondultam? A kérdés költői. Térítsetek észhez légyszi!

Figyelt kérdés

Tanfolyamon találkoztunk, Ő volt az oktató.

Apám lehetne, mégis borzasztóan izgatónak találom.

Nem vagyok szerelmes, szimplán csak kívánom. Nagyon.


A tanfolyamnak vége, és nem valószínű, hogy azon felül, hogy az utcán intünk egymásnak, találkozni fogunk.

Telefonszáma megvan ugyan, és elmondása szerint bármikor hívhatom, de nincs jó ok, amiért hívhatnám.


Mindkettőnknek családja van, én meg úgy érzem, megbolondultam, hogy ilyen gondolataim vannak.


(Aki ismer kiegyensúlyozott, helyes nőnek mond, de egyáltalán nem vagyok "ideál")



2015. máj. 8. 11:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Volt egy tanfolyam, izgatónak találtad az oktatót, vége, elmúlik. Szimpla történet. Maszturbálj rá párat aztán felejtsd el.
2015. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

igen bolond vagy :D


viccet félretéve...szexuálisan beindít, de családotok van szóval jobb erről letenni...és, hogy "nem vagy ideál" attól még lehetsz "helyes nő", vagy nagyon is szexi sokak számára...vagy épp a belsőd ami miatt vonzódnak hozzád sokan...

2015. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, mi a kérdés. Talán, hogy mit tegyek? Mert per pillanat a józan eszem kezd cserbenhagyni.


Próbálom elfelejteni. Nehéz úgy, hogy 1-2naponta szembejön velem az utcán.


Maszturbálni pedig, még ha rá is gondolok közben, nem az igazi.

2015. máj. 8. 11:16
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Oktatóval már kavartam,mikor vége lett az egész oktatásnak,felhívtam hogy segítsen valamiben,majd elmondtam neki őszintén hogy vonzódom hozzá,annyira nem lepődött meg,mert én is tetszettem neki.Csak csókolóztunk,kétszer találkoztunk,és a 2.talinál elmúlt nálam az újdonság varázsa,így szexelni már nem akartam.Ezek az esetek szimpla testi vágyak,ha már történik valami,már nem is olyan érdekes az egész :) Ezt gondold át :)
2015. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ennyire közel laktok, vagy hogy jön szembe 1-2 naponta???
2015. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
29%
Nézd ha a párod nagyon megbecsül, akkor csak fantáziálj, ha viszont nem, vagy tudod hogy párszor megcsalt, akkor csak hívd fel, hogy valamikor meginnál vele egy kávét napközben. Ha családos ember, akkor pont olyan nővel mer egy-két menetet lezavarni, akiről tudja, hogy szintén családja van, mert az olyan később nem akar követelődzni.
2015. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hirtelen fellángolsz más ember iránt,szerintem teljesen normális... Majd el fog múlni,ne aggódj :)


Ez azért van,mert kicsit unalmas az életed, vagy épp rossz szakaszban vagy, és hirtelen benne látod a fényt. Majd rájössz, hogy ez csak fantázia,nem a valóság!

2015. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Kisváros, ami nekem hazaútvonal, ő gyakran közlekedik arra.


Félek, hogy fel fogom még hívni, mert nem volt alkalmam megköszönni neki a segítséget, amit a vizsgáig és a vizsgán is nyújtott. Lehet, hogy pont ezt nem kellene.

2015. máj. 8. 11:25
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, akkor töröld a számát a telefonodból.
2015. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Töröld a számát. Járj kerülőúton. Felejts!
2015. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!