Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e pár órára kivehető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e pár órára kivehető búvóhely Tatabánya környékén?

Figyelt kérdés
Pár órára kiadó lakás érdekelne leginkább, amiből számtalan van Budapesten, de nem találok Tbánya 10-20km-es körzetében.

2015. máj. 11. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
a hajléktalanszálló..
2015. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok arra ismerős, de azt tudom, hogy minden jelentősebb város határában van néhány motel. Ott pedig adnak ki "pihenőszobát". Így mondják tolvajnyelven, amikor nem egész éjszakára, csak pár órára veszed ki.
2015. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress akkor olcsóbb motelt,vagy panziót esetleg.
2015. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tatán találtam az OLX-EN 9000-ért.
2015. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az olx-es szezonban nem működik. Panziokat már próbáltuk, igaz leszarom de érdekesen néznek. Nameg egy lyukat adnak ki kozel 10k- ert.

Inkább valami diszkrét lakás érdekel, mint amibol bp-en garmadával található...

2015. máj. 11. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Trebanyan van 1 darab hotel, az Arpad hotel. De nem ajanlom, 1 resze kollegium... am a varos "sziveben" van.
2015. máj. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!