Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi megkeseredett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi megkeseredett, nőgyűlölő férfi?

Figyelt kérdés

Olyan szomorú, hogy milyen sok ilyen hozzászólást látok itt is, szeretnék segíteni rajtuk, de általában csak azt kapom meg, hogy én is csak egy ribizli vagyok, mint az összes többi, meg hogy persze, itt most szenteskedek, de élőben csak a külsőre meg a pénzre hajtok rá biztosan.

Ez olyan elszomorító, mert ilyen hozzáállással nehéz lesz. És sokszor észre sem veszik, hogy ők maguk milyen válogatósak és csak a külső számít nekik, hanem kifogásokat találnak, hogy miért nem az ő hibájuk, hogy nem találnak senkit.

Hogy lehetne ezen segíteni, ha bármit írok, csak fröcsögés, meg utálkozás a válasz, amint kiderül, hogy nő vagyok?


2015. máj. 12. 12:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

Mert nem bírják bevallani, hogy ápolatlanok, igénytelenek, gyengék, töketlenek és nem tudnak megfelelni annak amit egy férfitól elvár egy nő. Aztán persze könnyebb nyavalyogni meg bezárkózni. Egy rossz kapcsolat elindítja ezt aztán szépen bezárkózik, onnantól önfenntartó a folyamat.


nekem szerencsém volt, hogy volt aki időben kisegített ebből:)

2015. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

"Én nem fröcsögnék, ha segíteni próbálnál rajtam"

naigen, de a legtöbben a segítséget egy kiadós szex formájában képzelik el! Segíteni önmagában egy ember egy másik emberen nem tud segíteni, max támaszt adhat, hogy az segítsen önmagán! És ez nagy különbség!

2015. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

szerintem onnan indul a dolog, hogy rossz lányoknál próbálkoztak kezdetben. mert hiába osztják a nőket, hogy felszínesek, azért a legtöbb férfi a csinos, vékony, nagymellű lányoknál próbálkozna először, náluk meg nyilván nagyobb eséllyel lehet számítani elutasításra. vagy azért, mert az ilyen lányok tényleg buták és felszínesek és csak az izomagyú, pénzes f aszikkal állnak szóba vagy egyszerűen azért, mert megtehetik, hogy válogassanak. sajnos sok férfi nem tudja felmérni a reális esélyeket és az ő szintjüknél sokkal feljebb lévő csajoknál próbálkozik, nyilván kosár lesz a vége.


innentől kezdve pedig ha az illető amúgyis kicsit önbizalomhiányos, szerencsétlen vagy csúnyácska vagy csóró, a nő lesz a hülye felszínes pi csa, hogy elutasította. és sajnos akinek nincs elég intelligenciája, az nem csak egy nőre terjeszti ezt ki, hanem az összesre és általánosít. egy nő szemét volt vele - biztos az összes egy lelketlen, gonosz dög. ezután már direkt keresi a példákat, hogy alátmászthassa a szánalmas 'igazságát' és csak azokra az esetekre figyel fel, mikor a nő tényleg szemét, pedig ennek az ellenkezőjére is sok példa van, de azokat a sikeres önigazolása érdekében ignorálja.

nem hajlandó érveket meghallgatni, teljesen belefeledkezik a hülyeségeibe.

persze ez a hozzáállás meglátszik rajta és emiatt meg pláne elutasításban van része szerencsétlennek. igazából a végén már élvezi is a helyzetet, hogy ő lehet a sértett, az áldozat, aki amúgy nagyon király pasi, csak a nők k urvák.


röviden ennyi. az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni.

2015. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni elengedni dolgokat. Nincsenek kudarcok, csak eredmények vannak. Csak sokan tragikusnak könyvelnek el dolgokat, amik valójában nem is azok, csak ugye az emberek 90%-a egy önző dög, előbb kapni szeret, aztán meg elfelejt adni. Aki adni tud, az kapni is fog előbb-utóbb.
2015. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%
A másik gond, hogy ők olyan segítséget várnak, ami egyről a kettőre megváltoztatja az életüket, de sajnos ilyen egész egyszerűen nincs. Amihez már munka kéne, energiabefektetés, arra rámondják, hogy az nem tanács, nem segítség.
2015. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
Sokszor hadakoztam már ilyenekkel, nem éri meg a fáradtságot... Sajnálatos, hogy ennyi gyoker van...
2015. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%

Az élet ezt hozta ki belőlem, amolyan 180 fokos fordulat. Fiatalabb koromban ennek az ellenkezője voltam. Szüleim is meg a hétvégi családi filmek az RTL klubbon arra neveltek hogy törődjek velük, szeressem a lányokat, mindig legyek segítőkész és udvarias. Nos ezt szépen gyakoroltam is a hétköznapokban. De nem törődtek velem a lányok, volt aki levegőnek nézett, a normálisabb csajok pedig barátzónába tettek, de senki szívét sem sikerült elhódítanom. Nagyon szahrul esett hogy még én a két karom adnám egy barátnőért (csak sajna nem tudnám utána őlelgetni) addig más bunkó, nőalázo fütyikalap meg sorra kettyinti meg őket; kihasználva meg átverve őket. És ezek a nők imádták ezeket az alfahímeket, de közben meg sipákoltak hogy nekik a rendes romantikus srác kell. Amikor persze udarolni keztem a nőknek, mondván -héló! Na gyere, legyél a párom, majd én gondodat viselem.. Akkor persze egyből jöttek a kikosarazások. Végül is aztán az egyik lány benyögte hogy nekem felesleges bárkinél is próbálkoznom, ronda vagyok, sose lesz barátnőm.

Ekkor gondolkoztam el ezen a párkapcsolati dolgon, és a nőkön. Minek is álljak pozitívan hozzájuk, ha ők semmibe vesznek? Így alakult ki bdnne egy pici nőnyülölet ami végül is csak arról szól hogy megértem a többi durván nőgyülölő embert, meg kevésbe vagyok udvarias a nőkkel:)

Kedves tőled hogy próbálsz minket vigasztali, de felesleges dolog, nagyon sok ilyen srácot csak össze zavarsz, (mert az élet tényleg a bunkóbbik nőkkel sodorta minket össze) és azt hisszük hogy szivatsz.

Képzeld el ha éveken keresztül az eddigi srácok mind csak meg szexelni akartak volna téged, és én meg most írnám hogy nem minden fiú ilyén, és én is inkább szeretnélek mint hogy kihasználnálak.. Gondolj bele: elhinnéd?

Valószínű hogy elküldenél melegrbb éghajlatra:)

Abban igazat adok hogy agyok az elvárásaim, mert csontsovány vagy egy duci (80kg feletti), bajszos, vagy igénytelen nő semmi képp nem kellene.

És igen. Nekem is szent meggyőződésem/elkönyveltem magamban, hogy nem lehet barátnőm´ amolyan vallás ez nálam.

Üdv, 24 f

2015. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Uh, az leírom még, hogy így nőgyülölöként sokkal, de sokkal könyebb elviselni a szingliséget ha az ember fia, amugy családcentrikus, érzelmesebb típus. Lehet hogy becsapom magam azzal hogy minden nőt negatívan egy kalap alá veszem, de így legalább nem fájdítom a szívem a nőkért; (pedig nem egy normális, szeretere méltó rende csajt ismerek; csak ugye ők foglaltak, vagy nem felelek meg az elvárásaiknak. meg amúgyis ők vannak kevesebben a csajtársadalomban.

Bízom benne hogy tudtam segíteni, hogy egy picit meg érts minket.

2015. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

Én meg azt mondom, hogy rohadt szar és tovább süllyeszt a lelki nyomorban, ha gyűlölethez mint eszközhöz nyúlsz nyomorod elviseléséhez.


szintén 24F, és szintén nem túl sikeres a nőknél

2015. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mert ennyire szar a helyzet a párkapcsolatok terén Magyarországon, Kérdező. Fel kéne már fogni, hogy mindennek volt egy előzménye, senki nem jókedvéből írja azt, amit. Nem fogunk csak azért hazudozni meg elhallgatni az igazságot, mert a nők gyomra nem bírja. Változtassanak magukon meg a felfogásukon, és akkor nem lesznek nőket szidó kérdések, ennyi.
2017. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!