Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Kedves hölgyek, mit gondoltok arról, ha a párotok kifejezetten kéri, hogy rakjátok ki a melleteket, ha mentek valahova?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy primitív. Én nem szeretem ha megbámulnak és nem esne jól, hogy ő ezt semmibe veszi. Nem szeretem mikor valaki villogni akar a párjával, szerintem az ilyen buta ember. Csinosan öltözöm de nem pakolom ki amim van. Otthon 4 fal közt más, de utcára én döntöm el mit veszek fel ebbe senkinek sincs beleszólása.
2015. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Jól működik a kapcsolatotok? Sokat beszélgettek, vannak közös programjaitok? Mert ha nem, csak akkor arra kellesz neki, hogy kitegyen a kirakatba, és villoghasson, hogy milyen jó csaja van...
2015. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így, hogy "Szívem, rakd ki a melled?" :D Elég érdekes.

Amúgy szeretem a dekoltáltabb ruhákat, jól is állnak, ha megkérdezem a férjem, hogy szerinte melyik blúzt vegyem fel és ő a dekoltáltabbat választja, semmi gondom vele. Már ha erre gondolsz. De ez nem mellkirakás.

2015. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látszik egyszerű ruhában is hogy mekkora,nem kell még jobban kipakolnom :) Ezt csak otthoni környezetben kéri,ruha nélkül :)
2015. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki otthon szívesen kirakom, de ha megyünk valahova, nincs ilyen opció. Ha meg erősködik, akkor viszonlátás, mások az igényeink, majd találok jobbat.
2015. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen formán teszi ezt. Ha mondjuk megjegyzi, hogy az adott mélyen dekoltált ruha mennyire dögös és bejön neki, akkor a kedvéért simán elmegyek abban, mert neki akarok tetszeni. De csak azért, hogy majd mindenki jól megnéz és irigy lesz rá, nem.

(Bár nálunk általában fordítva van, (igaz, csak poénból) inkább adna rám zsákot, hogy ő nézze a ciciket, ne az idegen faszik :D)

2015. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hála égnek sosem fogok ilyen helyzetbe kerülni, ugyanis nincs az a pénz, amiért összeállnék egy ennyire közönséges emberrel.
2015. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
primitív s_gg
2015. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!