Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ha szakítani szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha szakítani szeretnétek a párotokkal, de azt akarnátok elérni, hogy ő hagyjon el titeket, akkor mivel provokálnátok ki? Miket csinálnátok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 06:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nos, van bennem annyi tartás hogy siman oda állnék elé és kozolnem, vége.
2015. jún. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Horkolnék.
2015. jún. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Megüzenném az egyik csicska retyerátorral:-Ö
2015. jún. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Küldj videókat arról, hogy másokkal vagy együtt...!
2015. jún. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Undorító játszmázás, legközelebb éppen te fogod visszakapni másoktól.

Állj elé őszintén és mondd el!

2015. jún. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

El kell kezdeni költeni ész nélkül a pénzét. Itt a nyár, meséld el, hogy hova akarsz menni nyaralni. Kerüljön mondjuk egy millióval többe, mint amit a csávó megengedhet magának.:D


De miért kérdezed, ha te vagy a hapsi?

2015. jún. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem venném fel a telefont sokszor,nem érnék rá találkozni,távolságot tartanék,és ha azt írja/mondja hogy szeretlek,megmondanám hogy én meg nem szeretem.
2015. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyetlen 1 olyan volt az életemben, hogy erre jàtszottam.

A "trükköm" mindössze annyi volt, hogy elkezdtem úgy viselkedni, mint ő... Persze pár nap után feltűnt neki, hogy mi ez a bunkó "le$zarom" stílus, meg hogy ha ő nem keres, nekem eszembe se jut, dögöljek meg, stb.

Azt gondoltam, nyertem, 1 hónapig semmi. Mikor utána újra megláttam, jöttem rá, hogy ba$$za meg én szeretem ezt a pasit. Elméletileg ő is engem.

De nem volt kivitelezhető a dolog.

2015. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Leginkább megmondanám neki, hogy szakítani szeretnék.


Egyébként meg folyton hisztiznék, féltékenykednék, bizalmatlankodnék, követelőznék, és úgy általában rossz fej lennék. Szexelni nyilván nem akarnék (vagy úgy csinálnék, mintha), aztán meg szidnám, ha közeledik, hogy neki csak erre kellek. Na, röviden: kibírhatatlan lennék. De egyszerűbbnek tartom egyszerűen elé állni és megmondani, mi a helyzet, mint így játszmázni, ez nem az én stílusom.

2015. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség és gyerekes.Mi értelme játszani.Állj elé,és mondd meg neki szemtől szemben!
2015. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!